- Advertisement -

TAG

vdekje

Vdekja e 23 të moshuarve pasi u vaksinuan në Norvegji, OBSH nis verifikimet

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka nisur verifikimet për vdekjen e 23 të moshuarve në Norvegji, pasi u vaksinuan kundër koronavirusit. OBSH është në kontakt me...

Tragjike/ Gjendet e pajetë një grua 56-vjeçare brenda një makine në fshatin Partesh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Partesh. Mësohet se një grua 56-vjeçare është gjetur pa shenja jete brenda një makine, teksa...

Vrasja makabre e çiftit shqiptar, ekspertiza zbulon dhunën ç’njerëzore ndaj gruas

Gjatë inspektimit për hetimin e vrasjes së dyfishtë, ku viktimat janë Shpëtim dhe Teuta Pasho nga Vlora, u gjet nga karabinierët në fushë pranë...

Shtohen “misteret” e vdekjes së Maradonës, zbulohet se pak ditë përpara se të ndërronte jetë përplasi kokën…

Dalin në dritë detaje të reja në lidhje me vdekjen e legjendës së futbollit botëror Diego Armando Maradona, që pasi u dergj në spital...

Aksident me vdekje në Golem, furgoni përplaset me motorin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar pasditen e sotme në Golem, Durrës. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një furgon...

Ngjarje tragjike/ Hidhet nga kati i dytë i banesës, humb jetën 52-vjeçarja

Një 52-vjeçare në kushtet e depresionit është hedhur nga kati i dytë i banesës së saj duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia njofton se rreth...

Publikohen shifrat: Rastet e reja dhe vdekjet nga COVID gjatë 24 orëve të fundit

Lehtësohet disi situata e pandemisë së koronavirusit në vendin tonë, teksa gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar rënie në numrin e infeksioneve të...

Horror në autostradën Lezhë-Milot, furgoni me pasagjerë përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar në aksin rrugorë, Lezhë-Milot. Nga të dhënat e para, dyshohet se personi i cili më...

Kaos tek Infektivi! I riu i dërgon babait ushqime, pas 3 ditësh i thonë që ka vdekur

Një situatë kaotike po ndodh tek Infektivi aty ku janë shtruar të infektuarit me COVID-19. Një i ri, është njoftuar në mënyrë jo zyrtare se...

Aksident në Maminas, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Tiranë-Durrës, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ngjarja ka ndodhur në...

Latest news

Shqipëria shpalli “non grata” diplomatin, reagon Rusia: Tirana bëri 2 shkelje

Shqipëria shpalli sot “non grata” dhe dëboi diplomatin rus, Alexey Krivosheev. Ambasada ruse në Tiranë ka reaguar pas dëbimit të diplomatit me argumentin se shkeli...

Shitja e detit/ Berisha: Grekët duhet t’i ngrenë monument Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha, komentoi në "Çim Peka LIVE" edhe marrëveshjen për zgjerimin e Greqisë në ujërat territorialë të Shqipërisë. I pyetur se si ka mundësi...

Përfshihet nga zjarri pallati në Tiranë, alarmohen banorët (film)

Një apartament në katin e katërt të një pallati në zonën e Astirit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burime nga zjarrfikësja...

15 viktima dhe 356 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 1.906 teste, prej të cilave 356...

Greqia dyfishon kufirin detar, Idrizi: Keqardhje që bifteku i ministrave në Dubai u komentua më shumë

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi e ka cilësuar të djeshmen një ditë të errë për Shqipërinë, pasi Parlamenti grek miratoi projekt-ligjin për zgjerimin nga...
- Advertisement -