- Advertisement -

TAG

vdekje

Aksident në Maminas, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Tiranë-Durrës, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ngjarja ka ndodhur në...

Ngjarje tragjike/ Gjendet e mbytur një 60-vjeçare në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku është gjetur e mbytur në det një grua 60 vjeç. Rreth orës 09:45,...

I biri humbi betejën, dy ditë më pas koronavirusi i merr jetën edhe prindërve

Brenda dy ditësh koronavirusi ka shkaktuar një tragjedi familjare në New Jersey. Një çift i martuar prej 62 vitesh, vdiq nga koronavirusi në të njëjtën...

Zbulohet emri i 57-vjeçarit që u vra në Gjirokastër, si e qëlloi për vdekje bashkëudhëtari i tij

Detaje të reja bëhen me dije nga vrasja e 57-vjeçarit në Gjirokastër, i cili u gjet i pajetë në mjetin e tij, në aksin...

Ngjarje e rëndë/ Vdes gjatë shërbimit efektivi i Komisariatit nr.1 në Tiranë

Një ngjarje e kobshme ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Bëhet me dije se gjatë shërbimit, ka ndërruar jetë një efektiv policie i Komisariatit...

Ngjarje tragjike në Prrenjas/ Makina del nga rruga dhe përplas për vdekje 24-vjeçarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur afër një shkolle të mesme në këtë qytet. Mësohet...

VOA: Ritme të larta vdekjesh, shtrimesh dhe infektimesh në Shqipëri, në dy javë vdesin aq pacientë sa në dy muaj

Në Shqipëri vazhduan edhe sot vdekjet e përditshme për shkak të koronavirusit. Edhe dy zonja 58 dhe 59 vjeç nga Tirana ndërruan jetë në 24...

Humb jetën në Shëngjin një shqiptar nga Kosova

Ngjarje tragjike në Shëngjin. Humb jetën një pushuesh nga Kosova ka humbur jetën teksa ka hyrë për t’u larë në det. Ngjarja e rëndë ka...

Ngjarje e rëndë/ Gjendet i vdekur në Vaun e Dejës, shkaqet mbeten mister

Trupi i pajetë i një burri rreth 55 vjerupi i pajetë i një burri rreth 55 vjeç ëhstë gjetur pasditen e sotme në Vaun...

Aksident tragjik në Pukë, humb jetën një person te Shkëmbi i Dardhës

Një aksident me vdekje ka ndodhur pak më parë në Pukë. Bëhet me dije se nga aksidenti ka humbur jetën një person te Shkëmbi i...

Latest news

Ku dështoi Kosova në sigurimin e vaksinës kundër COVID-19?

Derisa vendet e rajonit kanë filluar vaksinimin e qytetarëve kundër COVID-19, në Kosovë ende nuk ka arritur vaksina kundër kësaj sëmundjeje. Serbia ka nisur vaksinimin...

Rama takon të hënën Presidenten e KE dhe euro-komisionerin për zgjerim Oliver Varherly

Me 1 mars kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga delegacioni shqiptar do të marrë pjesë në takimin e Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel....

70 vjetori i vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve, Basha: Kujtesë që të mbrojmë rrugën tonë evropiane

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përkujtuar ditën e sotme, 70-vjetorin e vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve nga diktatura. Në një postim në...

U qëllua me armë në Athinë, shqiptari lëvizte me antiplumb e lëndë narkotike me vete

Mediat në Greqi raportojnë detaje të reja rreth shqiptarit që u qëllua mbrëmjen e së premtes me armë zjarri në Athinë . Sipas raportimeve, shqiptari...

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...
- Advertisement -