- Advertisement -

TAG

motor

Makina fluturon në ajër motorin e Fast food-it në Korçë, transportohet me urgjencë në spital drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku një automjet është përplasur me një motor ‘Fast foodi’ në zonën e auajtur...

Aksidentohet rëndë 32 vjeçari në Bulqizë me motor, niset me helikopter drejt Tiranës

Një 32 vjeçar është aksidentuar rëndë në Bulqizë. Ai është nisur me urgjencë drejt Tiranës me helikopter. Bulqizë / informacion nga policia: Rreth orës 09.30, në fshatin...

Aksi rrugor Elbasan-Librazhd/ Aksident me dy të plagosur, kamionçina përplaset me motorin

Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd,në fshatin Mengel, një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme ku një kamionçinë është përplasur me një motor. Bëhet fjalë për...

Aksident në Lushnje, plagoset rëndë drejtuesi i motorit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje, dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. Mësohet se një motorçikletë...

Tjetër aksident tragjik, një person humb jetën në Shkodër

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve është regjistruar vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor...

Makina përplas motorin në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ndërsa mësohet të jetë plagosur një person. Mësohet se një automjet ka përplasur...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas motorin, raportohet për një të plagosur

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Xhanfizo Keko” në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Mësohet se një makinë është përplasur...

Kamëz/ Përplaset me shtyllën dhe del nga rruga, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz. Mësohet se një person ka mbetur i plagosur, ndërsa...

Përrenjas/ Kamioni përplas motorin në ecje, turisti përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë pranë qytetit të Përrenjasit. Mësohet se një kamion ka përplasur një turist i cili po drejtonte një...

Përplasi për vdekje 24-vjeçarin dhe ia mbathi, kapet fieraku

Pak orë pas aksidentit me vdekje në Fier, policia ka arritur të arrestojë autorin i cili pas përplasjes ia mbathi nga vendi i ngjarjes. Është...

Latest news

Makinat e demokratëve pushtojnë sheshin “Nënë Tereza”, ja si duket atmosfera në nisje të takimit përmbyllës të fushatës së PD-së

Partia Demokratike pritet të mbyllë mbrëmjen e sotme në orën 19:00, në kryeqytet, fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit. Mbyllja do të bëhet në...

Grevistët e Qafe-Barit nuk heqin dorë, nisin revoltën e parë fizike

Ish të burgosurit e burgut famkeq të Qafë-Baritnuk heqin dorë nga greva e tyre që ka nisur prej ditësh, pa arritur më parë një...

“Ata që shesin votën, shesin edhe motrën”

Fenomeni i njohur si “shitblerja e votës”, ka qenë prezent prej shumë vitesh në vendin tonë në çdo fushatë zgjedhore, dhe nga të dhënat...

Kampionët e sportit, mesazh shqiptarëve: Votoni ndryshimin (Film)

Kampionët e fushave të ndryshme të sportit i janë bashkuar opozitës dhe u kanë bërë thirrje shqiptarëve që ditën e diel në 25 prill...

Nuk gjetën asgjë, Bardhi përplaset me FNSH në Elbasan: Shkoni kapni bandat atje, jo këtu

Vetëm një orë përpara se Lulzim Basha të mbante mitingun përmbyllës të fushatës në Elbasan, një aksion blic i FNSH-së pasditen e sotme, pranë...
- Advertisement -