- Advertisement -

TAG

motor

Aksident tragjik në aksin Levan-Tepelenë, një i vdekur dhe një i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Levan-Tepelenë, në Karafanaj. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy persona të cilët po...

Drejtonte motorin me shpejtësi dhe pa kaskë, 27 vjeçari shqiptar përplaset për vdekje në Greqi

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Voula në Greqi ku për pasojë ka humbur jetën një shtetas shqiptar. Mësohet se gjatë mesditës...

Aksident tek QSUT-ja në Tiranë, mbetet i plagosur drejtuesi i motorit

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme pranë QSUT-së në Tiranë. Mësohet se një makinë ka përplasur një...

Aksident i rëndë në aksin Gramsh-Kodoviat/ Dy të rinjtë me motor humbasin kontrollin e mjetit

Një aksidenti rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në aksin Gramsh-Kodoviat, ku të plagosur kanë mbetur dy persona. Mësohet se personat ishin duke udhëtuar me...

Makina përplas motorin në Tiranë, plagoset një person

Një aksident rrugor ka ndodhur në kryeqytet, në afërsi të Gjykatës së Shkallës së Parë. Mësohet se një motor është përplasur me një automjet dhe...

Shperndante kokainë me motor, arrestohet 27 vjeçari shqiptar në Itali

Ka rënë në pranga një 27 vjeçar shqiptar pasi akuzohej për trafikim lëndësh narkotike. Mbrëmjen e djeshme, policia e Shtetit të Gjenovës pa një djalë...

Plagoset në aksidentin me motor polici në Durrës (foto)

Një punonjës i qarkullimit rrugor ka mbetur i plagosur në aksident pasditen e sotme. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në lagjen 7 pranë godinës së...

Aksident me motor, humb jetën i riu nga Fushë Kruja

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në fshatin Larushk të Fushë Krujës.  Një 23-vjeçar i identifikuar si Laert Bami ka humbur jetën...

Bulqizë/ Përplaset motori, në gjendje të rëndë drejtuesi

Një person është plagosur rëndë në një aksident me motor, ndërsa pritet që të niset me helikopter në Spitalin e Traumës në Tiranë për...

Kukës/ Dy aksidente brenda pak minutash

Dy aksidente janë shënuar sot në Kukës brenda pak minutash. Aksidenti i parë u shënua në segmentin rrugor Kukës-Shishtavec, te Ura e Shtrezës. Një makinë...

Latest news

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...

Votimi elektronik, Celibashi: Do hetojmë kush ka vendosur gishtin më shumë se një herë

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe nënkomisionerja Lealba Pelinku ishin sot në Lundër për të inspektuar transferimin e të dhënave nga aparaturat e...

Kroacia ndan për Kosovën 10.000 vaksina kundër COVID-19

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Gërliq Radman ka njoftuar se Kroacia ka ndarë për Kosovën 10,000 vaksina kundër koronavirusit. Ai i ka bërë këto...

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...
- Advertisement -