Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksi rrugor Elbasan-Librazhd/ Aksident me dy të plagosur, kamionçina përplaset me motorin

Nga Ejona 0

Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd,në fshatin Mengel, një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme ku një kamionçinë është përplasur me një motor.
Bëhet fjalë për dy të plagosur, drejtuesi dhe pasagjerja e mjetit.
Kamionçina drejtohet nga 52-vjeçari me iniciale F.M, ndërsa të plagosur kanë mbetur shtetasit H.S 52 vjeç dhe L.S.
Akoma nuk ka pasur të dhëna mbi gjendjen e tyre shëndetësore.
Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej