Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tjetër aksident tragjik, një person humb jetën në Shkodër

Nga Ejona 0

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve është regjistruar vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër-Muriqan, në afërsi të fshatit Oblike.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy motorrçikleta. Njëri prej drejtuesve ka ndërruar jetë ndërsa drejtuesi i motorrit tjetër është nisur në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Ende nuk janë bërë të ditura të dhënat e viktimës dhe personave të plagosur si dhe shkaqet e rrethanat e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej