- Advertisement -

TAG

perplasje

Përplasja te zyrat e FRD-së ku u përfshi dhe Meta, Policia shpall në kërkim dy persona

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim 2 persona, për përplasjet që ndodhën gjatë ditës së djeshme pranë zyrave të partisë Fryma e Re...

Përplasje pas zgjedhjeve në Kirgistan. 1 i vdekur, 600 të plagosur. Ambasada Amerikane dhe Donald Lu përshëndesin zgjedhjet

Në Kirgistan janë anulluar zgjedhjet. Vendimi u mor pas protestave të mëdha kundër rezultateve të tyre. Si pasojë e përplasjeve në demonstrata një person...

Aksident i rëndë në Tiranë-Elbasan. Përplasen pesë makina, humbin jetën dy vajza, disa të lënduar

Dy makina një tip “Benz” dhe një tip “Volkswagen” janë aksidentuar duke shkaktuar2 viktima dhe 2 tw plagosur. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit...

Aksident i frikshëm në Qafën e Llogarasë, makinat përplasen “kokë më kokë”

Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në Qafën e Llogarasë në Vlorë. Dy makina janë përplasur kokë më kokë me njëra tjetrën,...

Aksident në Elbasan/ Përplasen dy makina, njëra merr flakë

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Lolaj. Bëhet me dije se dy makina janë përfshirë në aksident....

I moshuari po ecte me biçikletë në Korçë, shoferja e përplas me makinë

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku është përplasur nga një makinë një 73 vjeçar. 73 vjeçari po ecte me biçikletë kur është përplasur...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, i plagosuri niset me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Frederik Shiroka”,Tiranë. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin E.M., 25 vjeç ka...

Ngjarje tragjike në Prrenjas/ Makina del nga rruga dhe përplas për vdekje 24-vjeçarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur afër një shkolle të mesme në këtë qytet. Mësohet...

Aksident në Fier/ Përplasen dy makina, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur pak më parë në By-passin e Fierit. Mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën dy automjete. Si pasojë ka mbetur i plagosur një...

Aksident te “Ali Demi”/ Makina përplas motorrin, plagoset 39-vjeçari

Një aksident ka ndodhur rreth një orë më parë në zonën e quajtur ‘Ali Demi’ në Tiranë. Mësohet se një automjet ka përplasur një motorr. Si...

Latest news

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...
- Advertisement -