- Advertisement -

TAG

humb jeten

U hodh nga kati i tretë i spitalit ku po trajtohej në gjendje të rëndë si pasojë e Covid, vdes mjeku 41-vjeçar

Një ngjarje tragjike është regjistruar mëngjesin e sotëm në Greqi. Një mjek i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni i katit...

Ra nga çatia, humb jetën profesori i Universitetit të Korçës

Ndërron jetë në moshën 49-vjeçare profesori i universitetit Fan Noli, Dioni Tushi. Profesori, ditën e djeshme ka qenë duke bërë rregullime te kondicionerit, në momentin...

Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë rreth orës 16:40. Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet në lagjen “Misto Mame”. Nga zjarri...

Humb jetën për shkak të COVID-19 zyrtari i Bashkisë së Librazhdit

Ditën e sotme për shkak të COVID-19 ka humbur jetën një prej urbanistëve më të vjetër në detyrë në bashkinë e Librazhdit, Veli Selim...

Humb jetën gazetarja e njohur, i vë flakën vetes para Ministrisë së Brendshme

Një gazetare (redaktore) ruse ka vdekur pasi i vuri flakën vetes përpara Ministrisë së Brendshme në qytetin e Nizhniy Novgorod. Irina Slavina më herët shkroi...

Humb jetën i moshuari në Vlorë, i përmbyset zetori teksa punonte tokën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:30 në fshatin Trevllazër në Vlorë. Një 60-vjeçar me iniciale M.K., ka ndërruar jetë...

Humb jetën Denada Prifti, anëtare e Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë

Ndahet nga jeta në moshë të re anëtarja e Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë dhe anëtare e Komitetit të Auditit, Denada Prifti. Ajo vuante...

E rëndë në Tiranë/ 29-vjeçari me COVID-19 hidhet nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 04:30 të mëngjesit, shtetasi XH.K., 29...

Bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit, humb jetën pushuesja nga Berati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil, ku 69 vjeçarja Kristina Cauli nga Berati ka humbur jetën. Ajo është rrëzuar aksidentalisht nga një shkëmb...

Ngjarje tragjike në Sarandë/ 13 vjeçari dërgohet pa shenja jete në spital, ishte me pushime me një grup shokësh

Një ngjarje e rëndë shënohet së Sarandë. Një 13 vjeçar është dërguar pa shenja jete në spital. I mituri kishte qenë me pushime me familjen në...

Latest news

“Pjesëmarrja më e madhe në histori”, Basha: E di barrën e rëndë të përgjegjësive që do të kemi pas 25 Prillit

Basha: Kjo është energjia e ndryshimit, ky është rrezatimi i njerëzve që kthejnë besimin te vetja, te fitorja, te Shqipëria. Ky është zëri, këto janë...

Makinat e demokratëve pushtojnë sheshin “Nënë Tereza”, ja si duket atmosfera në nisje të takimit përmbyllës të fushatës së PD-së

Partia Demokratike pritet të mbyllë mbrëmjen e sotme në orën 19:00, në kryeqytet, fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit. Mbyllja do të bëhet në...

Grevistët e Qafe-Barit nuk heqin dorë, nisin revoltën e parë fizike

Ish të burgosurit e burgut famkeq të Qafë-Baritnuk heqin dorë nga greva e tyre që ka nisur prej ditësh, pa arritur më parë një...

“Ata që shesin votën, shesin edhe motrën”

Fenomeni i njohur si “shitblerja e votës”, ka qenë prezent prej shumë vitesh në vendin tonë në çdo fushatë zgjedhore, dhe nga të dhënat...

Kampionët e sportit, mesazh shqiptarëve: Votoni ndryshimin (Film)

Kampionët e fushave të ndryshme të sportit i janë bashkuar opozitës dhe u kanë bërë thirrje shqiptarëve që ditën e diel në 25 prill...
- Advertisement -