Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Lushnje, plagoset rëndë drejtuesi i motorit

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje, dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Mësohet se një motorçikletë është përlasur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi i saj, shtetasi Sami Gorovelli, 58 vjeç, banues në Karbunar.

Ngjarja ka ndodhur pranë ish-uzinës së plasmasit në Lushnje.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej