Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas dëshmisë së Metës, Dvorani thirret nesër në Prokurori

Nga Ejona 0

Pas dëshmisë së Presidentit Ilir Meta, Prokuroria e Tiranës do të marr nesër në pyetje Ardian Dvoranin.

Burime nga Prokuroria bëjnë me dije se prokurori Alket Mersini i ka dërguar ftesë Dvoranit që të jetë i pranishëm në orën 10:00.

Dvorani do të merret në pyetje në lidhje me akuzat që ka Presidenti Ilir Meta, për shpërdorim detyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej