- Advertisement -

TAG

aksident tragjik

Aksident tragjik/ Përplasen dy makina, vdes 55-vjeçari në Laç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është...

Aksident tragjik në Vlorë, ndërron jetë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Cerkovinë të Vlorës, ku një makinë ka përfunduar në kanal anës rrugës. Si...

Dy vajza humbën jetën në aksident, policia jep detaje: Ishin pasagjere, dy të tjerat jashtë rrezikut

Një aksident tragjik është shënuar mbrëmjen e djeshme në dalje të tunelit të Elbasanit, ku 2 vajza kanë humbur jetën dhe 2 të tjera...

Ngjarje tragjke/ Shqiptari përplas për vdekje babin e 3 fëmijëve dhe largohet nga vendngjarja

Mbrëmjen e djeshme një aksident tragjik ka ndodhur në Monsampolo del Tronto të Italisë. Një shqiptar i dehur ka përplasur për vdekje një 59-vjeçar, i...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën i riu shqiptar

Një 31-vjeçar shqiptar humbi tragjikisht jetën pasditen e së enjtes në komunën e Piemontes në Itali. Sipas mediave fqinje, viktima është K.Terniqi. Ngjarja e rëndë...

Aksidentoi për vdekje 5 vjeçarin nga Peqini, arrestohet drejtuesja e mjetit

Një shtetase 51 vjeçare është arrestuar në flagrancë nga policia në Elbasan, pasi akuzohet si shkaktare e aksidentit fatal ku humbi jetën një 5...

Makina e shqiptarëve përplaset me kamionin/ Humb jetën 49 vjeçari, plagoset një tjetër (film)

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në shtetin fqinj Greqinë, duke lënë të pajetë një shqiptar dhe ka plagosur një tjetër shqiptar. Aksidenti...

Sllovaki/ Autobusi me studentë përplaset me kamionin, 12 persona humbin jetën

Një aksident ka ndodhur këtë të mërkurë në perëndim të Sllovakisë, ku një kamion është përplasur me një autobus të pasagjerëve, duke lënë 12...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën një shtetas shqiptar

Një aksident tragjik ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Itali, ku për pasojë ka mbetur i vdekur një 48 vjeçar shqiptar. Mësohet se shqiptari...

Aksident tragjik në superstradën Milot-Mamurras, humb jetën një person

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur para pak minutave në superstrdaën Milot-Mamurras. Policia njofton se në vendin e quajtur ...

Latest news

DASH e vlerësoi si ithtar të drejtësisë, qytetarët vërshojnë me komente në faqen e Ambasadës Amerikane: Ky është kriminel i komunizmit

DASH vlerësoi ditën e djeshme ish-kerun e KED-së, Ardian Dvorani si ithtar të reformës në drejtësi. Vlerësimin e Dvoranit e ka mirëpritur dhe Ambasada Amerikane...

Shpëtim Idrizi: Edi Rama e nisi si kalorësi i Çamërisë dhe e përfundoi si Kali i Trojës së Greqisë (film)

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka deklaruar se PDIU-ja do jetë në gjendje të mbledhë mbi 40 apo 50 mijë vota për opozitën. I shoqëruar...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Paloka tregon koalicionin me PD dhe 13 partive opozitare

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka folur në lidhje me koalicionin e arritur mes Partisë Demokratike dhe 13 partive të tjera opozitare  për...

Atentati në Kamëz, Cukali dyshohet të jetë porositësi, si u vendos eksplozivi në makinë

Gjergj Cukali i arrestuar mbrëmjen e sotme për atentatin me eksploziv ndaj Gjon Memës dy javë më parë në Kamëz, dyshohet se ka pasur...

PD prezanton planin për energjinë, Basha: Ulim faturat për 70% të familjeve shqiptare, bashkojmë tregjet me Kosovën

Partia Demokratike ka prezantuar programin për energjinë, ku kreu i saj Lulzim Basha, ka premtuar ulje të çmimit të naftës dhe të energjisë  elektrike. Sipas...
- Advertisement -