Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidentoi për vdekje 5 vjeçarin nga Peqini, arrestohet drejtuesja e mjetit

Nga Ejona 0

Një shtetase 51 vjeçare është arrestuar në flagrancë nga policia në Elbasan, pasi akuzohet si shkaktare e aksidentit fatal ku humbi jetën një 5 vjeçar, banues në Peqin.

51 vjeçarja dyshohet se me mjetin e saj tip “Fiat” është përplasur në aksin rrugor Elbasan-Peqin me mjetin tip “Volkswagen” në ” Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor”.

Ndërkohë raportohet se e plagosur ka mbetur edhe vetë drejtuesja e cila është jashtë rezikut për jetën.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.’

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej