- Advertisement -

TAG

Peqin

Vrasja për gërvishtjen e makinës, ky është autori i krimit në Peqin

Publikohet fotoja e Leonard Bashaliu, autori i vrasjes që tronditi fshatin Gjocaj të Peqinit, i cili ekzekutoi me armë zjarri, 45-vjeçarin Ylber Xhahysa. Shkak i...

Zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes në Peqin: Para 5 vitesh më ka qëlluar me grusht

Zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes së 44-vjeçarit Ylber Xhahysa në Peqin, ngjarje e ndodhur mëngjesi ne sotëm në fshatin Gjocaj të Peqinit. Mësohet se...

U arrestua sot nga RENEA, kush është Seit Manahasa i akuzuar për ekzekutimin e Ramazanit në Elbasan

Pasditen e së shtunës është vënë në pranga RENEA Seit Manahasa. Ky i fundit është arrestuar pasi akuzohet të ketë keqtrajtuar një person. Manahasa nuk...

RENEA aksion në Peqin, arrestohet Seit Manahasa për çfarë akuzohet

RENEA ka arrestuar pasditen e sotme Seit Manahasa. Personit në fjalë është arritur t’i vihen prangat pas një aksioni të mirë organizuar nga forcat...

Shpërthen në flakë automjeti në Peqin

Një automjet ka shpërthyer në flakë në Peqin këtë mesditë. Mjeti është përfshirë nga flakët në aksin kryesor, ndërsa ka shpëtuar mrekullisht shoferi. Në vendngjarje...

6 edukatore rezultojnë pozitive me koronavirus, mbyllet për 2 javë kopshti në Peqin

Kopshti “Sami Frashëri” i Peqinit, i cili frekuentohet nga rreth 100 fëmijë, do të qëndrojë i mbyllur pasi deri tani të paktën 6 edukatore...

Infermieria pozitive për Covid-19, mbyllet materniteti në Peqin

Materniteti në Peqin është mbyllur pasi një infermiere rezultoi pozitive për koronavirusin. Mësohet se në karantinë janë futur edhe dy infermier që kanë pasur...

Sanitarja dhe mësuesja e shkollës 9-vjeçarje në Peqin, rezultojnë pozitive me Covid-19

Një sanitare ka rezultuar pozitive me koronavirus në kopshtin që u mbyll dje në Peqin. Ky kopsht u mbyll pikërisht prej Covid-19. Gjithashtu mësohet se...

Infektohet një edukatore, rrezikojnë 10 punonjëse të tjera, mbyllet kopshti publik në Peqin

Një edukatore është infektuar me koronavirus dhe si pasojë është mbyllur një kopsht publik në Peqin. Sipas informacioneve, edhe 10 punonjëse kanë shfaqur simptoma të...

Kundër protokollit, trupat e pajetë të dy viktimave të COVID merren nga familjarët për ceremonitë mortore

Familjarët e dy viktimave që kanë ndërruar jetën në spitalet Covid, pas ekzaminimit mjeko-ligjor në morgun e Tiranës, kanë tërhequr trupat e pajetë dhe...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -