- Advertisement -

TAG

kamion

Kamioni del nga rruga në Elbasan-Peqin, lëndohet drejtuesi

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Peqin. Siç raporton gazetari Aldo Kozarja një kamion nga dalë nga rruga pranë fshatit Pajovë,...

Sekuestrohen 300 kilogramë kokainë e fshehur në një kamion në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit ka sekuestruar 300 kilogramë kokainë të fshehur në një kamion në Portin e Durrësit. Në njoftimin zyrtar të policisë bëhet me dije...

Sekuestrohen 300 kilogramë kokainë e fshehur në një kamion në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit ka sekuestruar 300 kilogramë kokainë të fshehur në një kamion në Portin e Durrësit. Në njoftimin zyrtar të policisë bëhet me dije...

Shqiptarët me kamion drejt Anglisë, marrin fund vuajtjet: Lajmi i mirë vjen nga vetë Boris Johnson

Kryeministri britanik Boris Johnson është shprehur në favor të një amnistije për emigrantët e paligjshëm që ndodhen në Britaninë e Madhe. Duke diskutuar të enjten...

Aksident në Elbasan, kamioni përplas të moshuarin

Një 80 vjeçar është përplasur nga kamioni ditën e sotme në Unazën e qytetit të Elbasanit. Sipas të dhënave nga policia, i moshuari është dërguar...

Pamje të rënda/ Shënohen të paktën 90 viktima nga sulmi me bombë në Somali

Të paktën 90 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur ditën e djeshme në kryeqytetin e Somalisë pas një atentati me...

Kamioni përplas autobusin në Guatemala, humbin jetën 21 persona, plagosen qindra të tjerë (film)

Një aksident tragjik ka ndodhur në Guatemalën Lindore ku për pasojë 21 persona kanë humbur jetën, mes tyre 9 fëmijë si dhe qindra të...

Aksident i rëndë në malin e Tomorrit, ngjarja mbahet e fshehtë nga shoferi dhe firma

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme ku një kamion që transportonte pllaka guri ka dalë nga rruga dhe për...

Aksident në Fier/ Kamioni përplas makinën në Unazën Lindore, bllokohet trafiku

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Fierit, ku një kamion ka përplasur një një makinë tip “Benz” me targa AA597...

Kapen në flagrancë tre të rinj shqiptarë në Spanjë/ Ja si tentuan të arratiseshin për në Irlandë (foto)

Tre të rinj shqiptarë të cilët po tentonin të arratiseshin drejt Irlandës janë arrestuar në flagrancë gjatë kontrolli të një kamioni në një port...

Latest news

Vrasja e 23-vjeçares në Fier/ Prindërit e Sabrinës i drejtohen Gjykatës, kërkojnë heqjen e kujdestarisë së të atit për vajzën e mitur

Prindërit e Sabrina Bengës, 23-vjeçares që u vra barbarisht me armë zjarri nga ish-bashkëshorti i saj, Elton Metaj, kanë depozituar këtë të enjte në...

Doza e tretë e vaksinës, Maqedonia e Veriut merr vendimin, rekomandohet për tre kategori qytetarësh

Maqedonia e Veriut rekomandon dozën e tretë të vaksinës për gjithë qytetarët mbi 60 vjeç, punonjësit shëndetësorë dhe personat me imunitet të dobët. Ministri...

Ministria e Brendshme e Kosovës ka lëshuar mbi 6.000 targa të përkohshme për tri ditë

Ministria e Punëve të Brendshme e Kosovës ka njoftuar se prej 20 shtatorit e deri në përfundim të ditës së mërkurë, më 22 shtator,...

Zbardhet përbërja e komisioneve të përhershme parlamentare, si ndahen deputetët e mazhorancës dhe opozitës

Parlamenti tashmë ka përfunduar edhe ndarjen e deputetëve nëpër komisione parlamentare, edhe pse ky veprim duhet të kishte përfunduar javën e kaluar. Komisionet e përhershme...

Shefi Ekzekutiv i Modernas: Pandemia mbyllet brenda një viti

Shefi Ekzekutiv i Modernas, Stéphane Bancel thotë se pandemia e koronavirusit mund të përfundojë brenda një viti pasi rritja e prodhimit të vaksinave siguron...
- Advertisement -