Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Doda: Panajot Barka gënjeu publikisht, fotoja me armë në dorë është turpi i tij

Nga Media 0

Mesila Doda zbulon autorësinë e fotoreporterit që fotografoi Panajot Barkën me armë, duke e cilësuar këtë të fundit gënjeshtar publik.
Doda shkruan:
Panajot Barka gënjeu edhe njëherë publikisht në emisonin “Open” të Eni Vasilit. Fotoja e mësipërme është e fotoreporterit Hektor Pustina dhe është bërë në hyrjen e mbledhjes së komiteteve të Jugut.
Përveçse ke bërë një vepër penale je edhe gënjeshtar publik, Panajot Barka, e fotoja jote me armë në dorë është turpi yt, edhe më i madh se gënjeshtra që lëshove në sy të gjithë shqiptarëve.
Shpërndajeni që të kuptohet publikisht misioni kriminal i këtij mercenari.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej