- Advertisement -

TAG

arme

Sherri mes të rinjve në Vlorë: Përplasja për motive banale agravoi në armë

Dalin detaje të reja nga sherri me armë mes të rinjve, që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Vlorë. Lidhur me ngjarjen është bërë...

Sekuestrimi i “Ora News”, reagon ashpër Sonila Meço: E disata herë që sekuestrohen mediat ku punoj, jam terrorizuar nga FNSH me armë

Gazetarja e njohur Sonila Meço ka reaguar pas vedimit të SPAK për sekuestrimin e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi, ndër to edhe “Ora News”,...

Arrestohet vrasësi me pagesë, policia: Dyshohet se do kryente një krim

Policia ka arrestuar një 48-vjeçar, pasi u kap duke qarkulluar me një motomjet pa targa dhe me armë me vete. Bëhet fjalë për shtetasin me...

Të shtëna me armë në Lezhë, plagoset një person

Të shtëna me armë në qytetin e Lezhës, plagoset një 30-vjeçar. Sipas të dhënave paraprake ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa autori i...

Sherr mes disa personave në Lungomare, i riu nxjerr armën por…

Një sherr me armë ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në Lungomare të Vlorës. Një i ri ka nxjerrë armën në mes të...

Arrestohet 27-vjeçari, i sekuestrohen 2 kallashnikovë dhe kanabis

Policia e Pukës ka arrestuar një 27-vjeçar për armëmbajtje pa leje dhe kultivim të bimëve narkotike. Mësohet se shtetasit M.P., i janë sekuestruar dy armë...

Patos/ Plas sherri, dëgjohen krisma arme në një berberhane në Patos

Pak minuta më parë në qytetin e Patosit, në një berberhane është sheënuar një ngjarje e rëndë pasi janë dëgjuar të shtëna me armë. Raportohet...

Rama publikon videon brenda “Lasgushit”, “armë” për të luftuar Covid-19 (film)

Kryeministri Edi Rama sapo ka publikuar një video brenda avionit “Lasgushi” i cili është i mbushur me paisje mjekësore të sjella për t’i bërë...

Shkëmbim zjarri mes grabitësve dhe policisë greke, arrestohen burrë e grua nga Shqipëria

Policia greke ka zhvilluar sot një operacion në Prevezë, duke vënë në pranga një burrë dhe një grua shqiptare, identiteti i të cilëve ende...

Qëlluan me armë zjarri drejt një banese, arrestohen dy persona në Korçë

Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Korçës dhe shpall në kërkim një tjetër, të tre me precedent të mëparshëm penal, të dyshuar si...

Latest news

62 raste të reja dhe 1 i vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Një person ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik...

Policia e Durrësit ndalon 14-vjeçarin, në çantën e dorës i gjendet një pistoletë

Policia e Durrësit ka ndaluar ditën e sotme një 14-vjeçar, të cilit gjatë një kontrolli rutinë i është gjetur një armë zjarri pistoletë tip...

Shkrimtari Roberto Saviano: Klanet e Tiranës dhe Shkodrës kontrollojnë drogën në Romë

Atentati ndaj një 38-vjeçari shqiptar në plazhin e Torvaianica në periferi të Romës ka tërhequr një vëmendje të madhe në shtypin italian. Bëhet fjalë...

Reshjet e shiut shkaktojnë përmbytje edhe në Durrës, “paralizohet” qarkullimi (film)

Nga moti i keq disa akse kryesore të qyteteve janë përmbytur, duke shkaktuar vështirësi në lëvizje. Vetëm pak minuta kanë mjaftuar që disa nga lagjet...

Integrimi në Europë/ Na e kalon Maqedonia. Gjermania na mbyll derën: “T’fala Edit!”

Ministri gjerman për Çështje Evropiane, Michael Roth, duke folur për punën e presidencës gjermane në Bashkimin Evropian, tha të martën para Komisionit për Punë...
- Advertisement -