- Advertisement -

TAG

Mesila Doda

“SPAK të hetojë numëruesit”, Mesila Doda: Masakra elektorale po vazhdon…

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda shprehet se nga informacionet e fundit që vijnë nga vëzhguesit, numëruesit po kryejnë parregullsi të rënda gjatë...

“Çmendet” Kel Demi, i kërkon Lulzim Bashës të votojë për gruan e tij, Mesila Dodën (film)

Gjatë një interviste me kryetarin e opozitës gazetari Enkel Demi nuk ka mundur të qëndrojë pa e ngacmuar politikanin. Duke thënë se nuk dëshiron...

Incidentet në fushatë, Mesila Doda: Jemi një vend që nuk reflekton, sot pushtetari shihet si gjysmë zot. Besoj fort në bashkimin ekonomik mes Shqipërisë...

Mesila Doda, është shprehur në emisionin “Refleksione” rreth rolit që luajnë aksidentet politike në fatin e një skuadre qeverisëse apo të një individi. Doda mendon...

Mesila Doda: Nuk mund të ketë ndryshim elitash në PS, kur simbol vazhdon të jetë ende Gramoz Ruçi

Kandidatja për deputete e PD-AN, Mesila Doda ka komentuar në emisionin “Refleksione” rreth domosdoshmërisë së qarkullimi të elitave për ecurinë e një vendi. Bindjes së...

Vrasja në Elbasan/ Mesila Doda: Nuk është PS në pushtet, por banda e Rilindjes me segmente kriminale

Kandidatja për deputete e PD-AN  Mesila Doda ka deklaruar në ABC se duhen gjetur përgjegjësit për vrasjen e ndodhur ditën e sotme në Elbasan,...

4 ditë para votimeve, Mesila Doda: Intervista e Ramës tek Babaramo ishte fundi i tij politik

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me ngjarjet e mbëmjes së djeshme. Lidhur me largimin e...

“PDIU siguron rreth 50 mijë vota”, Mesila Doda: Asnjë qeveri s’do e kalonte skandalin e të dhënave personale

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda deklaroi se kjo parti synon që në zgjedhjet e 25 prillit të sigurojë rreth 50 mijë vota. E...

Mesila Doda publikon spotin elektoral: Kemi ende një mision për të përmbushur (film)

Nën siglën, “Partia demokratike - Aleanca për ndryshim”, sekretarja e përgjithshme e PDIU, njëherësh edhe kandidatja për deputete në qarkun e Tiranës, Mesila Doda...

Nëse nuk është Rama kryeministër nuk ka vaksina? Mesila Doda: Vaksina do të ketë dhe do të shporrim një diktator!

Personalizimi i vaksinimit nga kreu i Rilindjes ka shkaktuar reagimin e sekretares së përgjithshme të PDIU-së, Mesila Doda. Ajo ka thënë se deklarata e...

Idrizi, futboll me të rinjtë: Me ekipin tonë fiton Shqipëria dhe Çamëria (film)

Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi dhe Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda i janë bashkuar një aktiviteti sportiv mes...

Latest news

Arrestohen 2 persona për kultivim kanabisi, procedohet kryetari i fshatit Çorrotat në Berat

Dy persona kanë rënë në pranga për kultivim të bimëve narkotike. Në pranga kanë rënë A.P., 41 vjeç dhe D.H., 36 vjeç, të dy banues...

Gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna

Prej katër ditësh në kërkim është gjendur trupi i 13-vjeçares që humbi jetën në lumin Buna. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë...

Thyen orën policore dhe lejuan muzikën, gjobiten 3 biznesmenë në Durrës

Policia vijon monitorimin e lokaleve që organizojnë aktivitete me muzikë jashtë orarit të përcaktuar për mbyllje në kundërshtim me masat anti-Covid. Uniformat blu bëjnë me dije se...

Pas trafikut të rënduar, 5 makina përfshihen në aksident në Lezhë

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Lezhë. Pesë makina janë përplasur njëra pas tjetrës, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar. Kujtojmë se ditën...

2 shtete futen në listën e zezë të Zvicrës, zbuloni nëse bën pjesë Shqipëria dhe Kosova

Qeveria federale ka publikuar sot një listë të re e cila tregon se cilat shtete konsiderohen vende me rrezik për Zvicrën. Me këtë rast...
- Advertisement -