- Advertisement -

TAG

Open

“Punëtorë nga Bangladeshi”, Rama: Ku merr vesh Ditmir Bushati nga këto punë (film)

Kryeministri Edi Rama ka refuzua të flasë për komentin e Bushatit pas takimit me pronarin e një fasonerie në Shkodër ku i kërkoi të...

Ça malli është kjo vaksina që nuk jep efekte anësore?

Darka në restorantin e Nusretit/ Rama: Ishte një delegacion i madh, pasi kemi arritur një marrëveshje me Emiratet e Bashkuara Arabe Në pjesën e fundit...

Prit gomar të mbijë bar/ Edi Rama: Vaksinimi do të mbyllet për 14 muaj (film)

Sipas të parit të qeverisë shqiptare, Edi Rama vaksinimi në Shqipëri do të mbyllet në 14 muajt në vijim. Kështu tha ai në emisionin “Open”....

Votoi kundër emërimeve të Bledi Çuçit dhe Milva Ekonomit, Mimi Kodheli sqaron: Lapsus, nuk kisha syzet! (film)

Dje, në Kuvend u votuan emërimet e dy ministrave të rinj, Bledi Çuçi në krye të Ministrisë së Brendshme dhe Milva Ekonomi në krye...

Plas keq mes zonjave gjirokastrite në Open/ Fico: Të ka marrë malli për Enver Hoxhën; Kokalari: Familja juaj i ka mbajtur pishtarin

Në emisionin “Open” në Top Channel po diskutohet për zgjedhjet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Aktualisht udhëheq kandidati demokrat, Joe Biden, por Trump...

Shpërthen Robert Aliaj Dragoti: Thyjini turinjtë politikës me vepra arti, jo t’i lëpini b*** (film)

Robert Aliaj Dragoti ka thënë në emisionin “Open” të Eni Vasilit: “Më mirë i thyni turinjë me një vepër arti, se sa t’i lëpini...

Shpëtim Idrizi nxjerr dokumentin: Nuk negociohet demilitimi i ujërave por zonat ekonomike

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka qenë i ftuar në studion e emisionit “Open”. Gjatë një nga ndërhyrjet e tij, Idrizi bëri publik dokumentin, ku...

Përplasja në Open/ Bolino: Mos bëj si i virgjër. Bushati: Nuk fshihem poshtë bol*eve të… gore! (film)

Një përplasje e fortë u zhvillua mes Carlo Bolinos dhe Andi Bushatit në emisionin “Open” në Top Channel. Përplasja nisi, kur Bolino i tha...

Ermioni Popa s’e braktis banesën pas tërmetit: Shtëpinë ma ka marrë kushëriri i Edi Ramës, nuk dal

E moshuara Ermioni Popa është e fundit e familjes së saj dhe pavarësisht se pallatit të saj i është vënë shiriti ajo refuzon të...

Atë çfarë Erdogan e bëri pas “puçit”, Edi po e bën pas tërmetit

Nga Berat Buzhala Kur përfundoi dita e parë e konferencës “Last call for Journalism”, nën organizimin e Këshillit të Evropës, me të kthyer në hotel...

Latest news

Marrëveshje me mozhorancën? Përgjigjet ‘i prerë’ Alfred Rushaj: Nuk është pazari i pisët

Nënkryetari i PD-së, Alfred Rushaj në emisionin ‘Kjo javë’, u shpreh se kërkesat e opozitës për ndryshimet kushtetuese nuk kanë qëllim realizimin e një...

Aksidentohen me motor, plagosen babë e bijë në Krujë

Me datë 23.10.2021, rreth orës 18:40, në aksin rrugorë Krujë-Fushë Krujë, shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë...

“Llumi i tranzicionit me Ramën në krye kundër vettingut”, Bardhi: SPAK-ut i japim mekanizmat për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i është përgjigjur kritikëve për vettingun e politikanëve. Në një postim në rrjetet sociale, Bardhi shkruan se...

Lideri i OBSH-së nxit vendet e G20 të ndjekin shembullin e SHBA-ve: Ndani vaksinat për koronavirusin

Drejtuesi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë u ka kërkuar vendeve të G20 që të ndjekin shembullin e SHBA-së dhe të ndajnë  dozat e vaksinave. Dr....

Përfshihet nga flakët godina e vjetër e ish-Gjallicës në Vlorë

Mbrëmjen e djeshme është përfshirë nga zjarri godina e vjetër e ish-Gjallicës në Vlorë. Sipas mediave dyshohet se zjarrvënia ka qene e qëllimshme. Mësohet se...
- Advertisement -