Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dekriminalizimi/ Kryetari i Mallkastrës: Nuk e di të jem dënuar. Alibeaj: Ka shkuar vetë të tërheqë dosjen në Greqi (film)

Nga 27.al 0

Kryetari i Bashkisë së Mallakastrës e ka ditur që është dënuar në Greqi, madje ka shkuar përpara një muaji e gjysëm vetë në Greqi për të tërhequr dosjen.

Kështu ka rrëfyer në një intervistë në “ABC-në e mëngjesit” Enkelejd Alibeaj.

Kurse për dosjen e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Alibeaj tha se ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj po mban dosjen e tij në sirtar për të vonuar procesin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej