- Advertisement -

TAG

Etilda Gjonaj

“Frymëmarrje” në burgje/ Rinisin takimet me familjarët, lejet dhe aktivitetet

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka prezantuar masat lehtësuese për burgjet. Në një takim me drejtuesit e burgjeve ajo ka bërë me dije se...

“Tik Tok-u” i gjyqtares, ministrja Gjonaj: Të merret masë ndaj saj dhe t’i hetohet pasuria!

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, reagon pas videove të publikuara në rrjetin social “Tik-Tok” nga kryetarja në detyrë e Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani,...

Betejë e ngushtë mes PS e PD në Njësinë 7 të Tiranës, Etilda Gjonaj debaton me një vëzhgues (Film)

ËShtë shoqëruar me tensione procesi i numërimit të votave në Njësinë nr. 7 në Tiranë. Mësohet se shkak për tensionet është bërë fakti se në...

Sherri Rama-Lleshaj/ Edi Rama: Zhduku! Mos të të shoh më! Sandër Lleshaj: Nëse dal nga ajo derë nuk ka kthim pas!

Në Mars të këtij viti, kryeministri Edi Rama ka marrë vendimin për të ndryshuar të gjithë këshillin drejtues së Autoritetit Civil, në krye të...

Gjonaj: Do rrisim pagat e policëve të Burgjeve, njësoj me të Shtetit!

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka deklaruar se paga e punonjësve në Policinë e Burgjeve do të rritet për t’u barazuar me atë të...

Gjonaj: Ndryshimet në Kodin Penal për të mbrojtur jetën e qytetarëve

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj vlerësoi masat e marra nga qeveria në luftë me COVID-19 dhe tha se ndryshimet në Kodin Penal i shërbejnë...

COVID-19, Gjonaj: Rreth 600 të burgosur vetëkarantinohen në shtëpi për 3 muaj

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj bëri publike masat e marra në burgje për situatën ndaj COVID-19. Gjonaj njoftoi aktin normativ për çuarjen në shtëpi për 3...

U përfol se ka të burgosur me koronavirus, Ministrja e Drejtësisë sqaron situatën

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një deklaratë për mediat ka sqaruar situatën në burgjet Shqiptare duke thënë se nuk ka asnjë të burgosur...

Meta flet për takimin Yuri Kim-Gjonaj: Nuk ndaloj askënd të rreshtohet në krah të falsifikatorëve

Presidenti Ilir Meta iu rikthye edhe njëherë akuzave ndaj qeverisë, duke folur për grushtin e shtetit, ndërsa sulmoi edhe ndërkombëtarët. Gjatë konferencës së përbashkët për...

Manifestimi/ Meta akuza të rënda qeverisë: Në krye tē falsifikimeve qëndron ministrja e Drejtësisë (live)

Presidenti Ilir Meta gjatë fjalës së tij në tubimin e sotëm të organizuar nga vetë ai për mbrojtjen e Kushtetutës, ka akuzuar qeverinë se...

Latest news

Arrestohen 2 persona dhe procedohen 4 të tjerë për vepra të ndryshme penale në Dibër

Dy persona kanë rënë në pranga dhe katër të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale. 57-vjeçari B.B., banues në Burrel është arrestuar...

Po tentonte të lidhte disa kabuj të energjisë elektrike në oborrin e banesës, vdes 59-vjeçari në Vlorë

Një 59-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Vlorës, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në oborrin e banesës së tij. Mësohet se...

Gjirokastër/ Burri i vë flakën gruas me benzinë, lëndohet edhe vetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë në Gjirokastër, ku burri ka tentuar që të djegë me benzinë gruan e tij, dhe nga...

Kontratat sekrete të Ramës me Pfizer, ja sa lekë paguhet një dozë vaksinë (foto)

Zbulohen kontratat që qeveria shqiptare ka nënshkruar me kompaninë Pfizer-Biontech për blerjen e vaksinave anti-Covid. Mediat gjermane sot kanë zbuluar dokumentet e qeverisë së Shqipërisë...

Vëllamët i kishte marrë malli…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto nga takimi në Shkup me sivëllezërit e tij udhëheqës të Ballkanit Perëndimor. Ai ka publikuar disa foto, në të...
- Advertisement -