Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha: Paratë e grabitjes së shekullit u gjetën!

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me deklaratën e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për grabitjen në aeroportin e Rinasit.

Përmes një statusi në facebook, Berisha thotë se sipas Lleshajt, paratë janë djegur.

Postimi i plotë

Paratë e grabitjes së shekullit u gjetën! Pranohet vjedhje shtetërore elektorale nga Edvin Kristaq Hajni!
Miq, mbrëmë nëpërmjet Vasal Kimikut, Edvini bëri deklaratën që nuk ja rrokte kujt mendja njeriu në botë. Ai tha se paratë janë djegur, me fjalë të tjetra:
– i grabitëm për t’u ngrohur dhe,
– nuk i morëm për të blerë vota..! sb

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej