- Advertisement -

TAG

sander lleshaj

Dokumentet i nxjerrin ”të kulluar” Lleshajn dhe Ndrecajn, zbulohet lëvizja e SPAK, po përpiqen të bindin zyrtarët e arrestuar që…

SPAK vijon hetimet për tenderin abuziv për uniformat e Policisë së Shtetit. Sipas burimeve mësohet se Prokuroria e Posaçme po përpiqet të kthejë të...

Lleshaj thyen heshtjen: Unë nuk kam rol te tenderi i uniformave, përshëndes SPAK-un!

Sandër Lleshaj mbante detyrën e ministrit të Brendshëm, kur u nënshkrua tenderi për blerjen e uniformave të policisë së shtetit me vlerën mbi 2.8...

Enkel Demi: Edi Rama ka bërë grusht shteti, në mënyrë që të mos shkojmë në zgjedhje (film)

Të mërkurën kontrollorët e AlbControl u futën në grevë për shkak të uljes së pagës. Nga mëngjesi i ditës së djeshme aeroporti i Rinasit është...

Sandër Lleshaj i gazit lotsjellës del kundër Edi Ramës: Konflikti nuk zgjidhet me ushtri dhe polici (film)

Një problem i interesave qytetare më shumë sesa i sigurisë kombëtare, është për ish-ministrin e brendshëm Sandër Lleshaj bllokimi i fluturimeve në Aeroportin “Nënë...

Banda e Belgjikës na tregoi përse Edi Ramës i duhet Ardi Veliu si ajri që thith

Nga Enkel Demi Ai tha edhe 500 mijë po të dalin në shesh Ardi Veliun nuk e heq. Dukej çudi që 500 vetë hoqën Sandër...

Edi Rama zgjedh ministrin e ri të Brendshëm? Emri që pritet

Prej ditësh vendi i Sandër Lleshajt është bosh, pas largimit të këtij të fundit nga posti i ministrit të Brendshëm. Burime të sigurta të syri.net,...

Rama sërish vizitë në familjen e Klodian Rashës. Do ju mbushë mendjen që është vrasje aksidentale (film)

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të marte ka vizituar sërish familjen e Klodjan Rashës, 25 vjeçarit të vrarë nga një efektiv policie. Vizita e...

Dha dorëheqjen pas vrasjes së Rashës, Lleshaj: E kuptoj familjen, kam humbur vetë 1 fëmijë

Ministri i dorëhequr, Sandër Lleshaj, ndërsa fliste për marrjen e vendimit për t’u tërhequr, është shprehur se ishte një akt akt njerëzor, moral dhe...

Ja tre emrat që mund të zëvendësojnë Sandër Lleshajn. Balla apo Spiropali?

Emrat më të përfolur që do t’i zënë vendin janë deputeti Adnor Shameti, kryetari i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministrja e...

Sandër Lleshaj: Kam dhënë dorëheqjen, nuk kthehem në detyrë (deklarata e plotë)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka konfirmuar dorëheqjen e rij nga ky post, duke u shprehur se nuk do të kthehet më në detyrë. Fillimisht...

Latest news

Arrestohen 2 persona dhe procedohen 4 të tjerë për vepra të ndryshme penale në Dibër

Dy persona kanë rënë në pranga dhe katër të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale. 57-vjeçari B.B., banues në Burrel është arrestuar...

Po tentonte të lidhte disa kabuj të energjisë elektrike në oborrin e banesës, vdes 59-vjeçari në Vlorë

Një 59-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Vlorës, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në oborrin e banesës së tij. Mësohet se...

Gjirokastër/ Burri i vë flakën gruas me benzinë, lëndohet edhe vetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë në Gjirokastër, ku burri ka tentuar që të djegë me benzinë gruan e tij, dhe nga...

Kontratat sekrete të Ramës me Pfizer, ja sa lekë paguhet një dozë vaksinë (foto)

Zbulohen kontratat që qeveria shqiptare ka nënshkruar me kompaninë Pfizer-Biontech për blerjen e vaksinave anti-Covid. Mediat gjermane sot kanë zbuluar dokumentet e qeverisë së Shqipërisë...

Vëllamët i kishte marrë malli…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto nga takimi në Shkup me sivëllezërit e tij udhëheqës të Ballkanit Perëndimor. Ai ka publikuar disa foto, në të...
- Advertisement -