- Advertisement -

TAG

ish-kryeministri

Berisha për Kim: Transparenca, rruga e vetme që shqiptarët të mos hanë bar

Ish kryeministri Berisha në një konferencë të zhvilluar për mediat i është përgjigjur deklaratave të ambasadores së SHBA në Tiranë Yuri Kim, e cila...

Sali Berisha: Vuçiç hoqi Majkon nga lista e Ramës (film)

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi mbrëmjen e djeshme, deklaratën e Presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç. I ftuar në “Syri TV”, Berisha tha që Pandi Majko...

Tronditëse/ Dalin pamjet nga brenda qelive të Edi Ramës. Shikoni se si janë mbushur me të rinj pa maskë (film)

Pamje tronditëse vijnë nga qelitë e paraburgimit në komisariatet e Tiranës, ku mbahen të izoluar adoleshentë, të cilët morën pjesë në protestat e ditëve...

Denoncimi: Ish-sigurimsi tani pjesë e policisë që dhunon të miturit (film+emri)

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon me emër dhe figurë dhunën policore gjatë protestave të pesë ditëve të fundit. Teksa sjell një shembull konkret, Berisha shprehet se...

I riu në Kryevidh ia përplas në fytyrë Spiropalit, të gjitha gënjeshtrat e qeverisë (film)

E dërguara e Edi Ramës në Rrogozhinë, Elisa Spiropali është gjendur përballë një furtune akuzash nga të rinjtë e Kryevidhit. Gjatë një takimi në këtë...

Ish-kryeministri denoncon Kryetarin e Partisë Socialiste: Pi raki në lokal, mbyll dritaret me grila të mos duket (foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha, mbrëmjen e sotme nëpërmjet disa fotove që ka publikuar në rrjetet sociale ka denoncuar kryetarin e Partisë Socialiste Mat Hasan Pasha...

Dita Ndërkombëtare e Shëndetit/ Berisha dënon ashpërsisht Ramën: U dhe mjekëve me cinizëm vetëm 50 euro

Ish-kryeministri Sali Berisha në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Shëndetit i ka uruar të gjithë miqve të tij mjekë dhe mbarë shqiptarëve shëndet të...

“Me koronavirusin duhet të jetojmë disa vjet”, ish-kryeministrit italian trondit me deklaratën e tij

Ish-kryeministri, Matteo Renzi ka tronditur me një deklaratë të bërë për median kur tha se do duhen disa vite bashkëjetesë me koronavirusin teksa ka...

“Turp dhe Krim!”/ Berisha: Gjatë tërmetit nuk kishim qen, sot nuk kemi maska mbrojtëse

Ish kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale reagon për situatën në vend pas konfirmimit të 10 rasteve me Koronavirus. Sipas tij, nëse...

Tërmeti, narkokryetari i Tepelenës përgatit mbjelljet e reja të mallit të Partisë

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet nje postimi në rrjetet sociale ka publikuar një mesazh të një qytetari nga Tepelena ku ai denoncim përgatitjen e mbjelljeve...

Latest news

Britania vijon të regjistrojë rekord rastesh, 30,215 të infektuar dhe 86 viktima në 24 orë

Britania e Madhe vijon të regjistrojë shifra rekord të infektuarish me koronavirus. Në 24 orët e fundit, vendi raportoi 30,215 raste me koronavirus. Autoritetet e...

Zyrtare: Leo Messi largohet nga Barcelona

Leo Messi nuk do të qëndrojë te Barcelona, edhe pse klubi spanjoll në deklaratën e publikuar shkruan se marrëveshje për një kontratë të re...

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...
- Advertisement -