- Advertisement -

TAG

Ministri i Brendshëm

Tërmet! Tërmet! Ambasadorja që duam!

Ambasadorja Yuri Kim është ndalur sot në qytetin e Tepelenës, ku nuk është larguar pa bërë foto para bustit të Ali Pashë Tepelenës. Në një...

Operacioni në Durrës, Çuçi: Për 4 muaj kapëm një ton kokainë në port, flasin faktet

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi pas operacionit të sotëm në Durrës ku u kap një sasi kokaine ka bërë një bilanc të punës së...

Mirë policia duhet të na ruaj… po policinë kush duhet ta ruajë?!

Të heshtësh, kur nuk ke ndonjë gjë të mençur për të thënë është mençuri më vete. Por, të flasësh plot arrogancë e të lëshosh çfarë...

8 viktima në dy ditë, Çuçi: Nuk ndjekim dot çdo makinë, trashëgojmë një histori të errët të armëve pa leje (film)

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar në lidhje me ngjarjet kriminale në vend, ku në vetëm pak kohë, kanë gjetur vdekjen 8 persona. “Policia...

Ministri i Brendshëm paralajmëron: Ndryshime në strukturim dhe emra në Policinë e Shtetit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka paralajmëruar sot se do të ketë ndryshime në strukturë dhe në emra në Policinë e Shtetit. Në një konferencë...

Ngjarjet kriminale, Çuçi: Prokurorë e gjyqtarë po lirojnë të dënuarit, do e ngremë në nivel tjetër policinë

Gjatë një konference për mediat, ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, nisur nga ngjarjet që kanë tronditur vendit ditëve të fundit. Ndërkohë Çuçi deklaroi, se përtej...

8 viktima në vetëm dy ditë/ Ministri i Brendshëm paralajmëron konferencë për mediat

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, do të zhvillojë një konferencë për media ditën e sotme, teksa dy ngjarje të rëndë që sollën 8 viktima...

Nga ndërtimet pa leje tek krimet mjedisore, Çuçi: Dhunuesit ta harrojnë celularin e Ministrit të Brendshëm

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi deklaroi sot se do të krijohet një strukturë e përbashkët mes policisë së Shtetit dhe inspektorëve  për mbrojtjen e...

Edi Rama zgjedh ministrin e ri të Brendshëm? Emri që pritet

Prej ditësh vendi i Sandër Lleshajt është bosh, pas largimit të këtij të fundit nga posti i ministrit të Brendshëm. Burime të sigurta të syri.net,...

Rama sërish vizitë në familjen e Klodian Rashës. Do ju mbushë mendjen që është vrasje aksidentale (film)

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të marte ka vizituar sërish familjen e Klodjan Rashës, 25 vjeçarit të vrarë nga një efektiv policie. Vizita e...

Latest news

Arrestohen 2 persona dhe procedohen 4 të tjerë për vepra të ndryshme penale në Dibër

Dy persona kanë rënë në pranga dhe katër të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale. 57-vjeçari B.B., banues në Burrel është arrestuar...

Po tentonte të lidhte disa kabuj të energjisë elektrike në oborrin e banesës, vdes 59-vjeçari në Vlorë

Një 59-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Vlorës, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në oborrin e banesës së tij. Mësohet se...

Gjirokastër/ Burri i vë flakën gruas me benzinë, lëndohet edhe vetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë në Gjirokastër, ku burri ka tentuar që të djegë me benzinë gruan e tij, dhe nga...

Kontratat sekrete të Ramës me Pfizer, ja sa lekë paguhet një dozë vaksinë (foto)

Zbulohen kontratat që qeveria shqiptare ka nënshkruar me kompaninë Pfizer-Biontech për blerjen e vaksinave anti-Covid. Mediat gjermane sot kanë zbuluar dokumentet e qeverisë së Shqipërisë...

Vëllamët i kishte marrë malli…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto nga takimi në Shkup me sivëllezërit e tij udhëheqës të Ballkanit Perëndimor. Ai ka publikuar disa foto, në të...
- Advertisement -