Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuzat/ PS pezullon betimin e Valdrin Pjetrit për Bashkinë e Shkodrës

Nga Ejona 0

Pas akuzave të ngritura nga Partia Demokratike se Valdrin Pjetri është i dënuar në Itali për trafikim droge, Partia Socialiste i ka pezulluar betimin për bashkinë e Shkodrës dhe konstituimin e Këshillit Bashkiak.

Sipas burimeve PS do të lërë në heshtje betimin derisa Prokuroria të japë një përgjigje për pastërtinë e Pjetrit.

Ndërkohë Prokuroria ka nisur hetimet për verifikimin e kryebashkiakut Shkodrës të dalë nga zgjedhjet e 30 Qershorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej