Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjedia e Librazhdit/ Doli në televizor, policia dyndet në shtëpinë e Olsit

Nga 27.al 0

Olsi Hajdari, 27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeç vdiq. Olsi pas 48 orëve ka lënë spitalin dhe është kthyer në shtëpi.

Ndërkohë sipas burimeve konfidenciale, mësohet se oficerët e policisë kanë shkuar në banesën e tij në Xhyrë për të zbardhur rastin.

Ngjarja e rëndë është regjistruar mëngjesin e së premtes në Xhyrë të Librazhdit dhe çifti ishte martuar të dielën e kaluar.

/abcnews.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej