- Advertisement -

TAG

librazhd

Vija që ndan malin në Librazhd. Në anën e Taulantit shkretirë, në anën e Maqedonisë pemë pa fund

Kjo është një pamje marrë nga aplikacioni Google Maps. Është i njëjti mal, e njëjta klimë, në vijën ndarëse mes Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut. Në...

Librazhd, nënë e bijë humbin jetën nga koronavirusi brenda një dite

Nënë e bijë në Librazhd kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit brenda një dite. Mësohet se nuk mundi t’i mbijetonte sëmundjes Safete Leka...

Digjet makina e policit në Librazhd, çfarë u zbulua nga kamerat

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Librazhdit. Mësohet se makina është...

Aksident në Librazhd, plagoset një person

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në vendin e quajtur Murrash, në Librazhd. Bëhet me dije se si pasojë e aksidentit një person ka...

Tenton të plagosë me kaçavidë përgjegjësin e pyjores, arrestohet 27-vjeçari në Librazhd

Policia e Librazhdit ka arrestuar një 27-vjeçar, pasi ka kanosur me kaçavidë dhe ka tentuar të plagosë në bark përgjegjësin e sektorit dhe monitorimit...

Konfirmohet pozitiv për Covid-19 shefi i Rendit në Komisariatin e Policisë Librazhd

Shefi i Rendit në Komisariatin e Policisë Librazhd ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Raportohet se ky është rasti i parë në Komisariatin e Policisë Librazhd. Po...

Reshje të dendura shiu në Librazhd, kërkohet ndërhyrje për shpëtimin e njerëzve (film)

Reshjet e shumta të shiut që kanë përfshirë vendin këtë të mërkurë kanë bërë që probleme të shfaqen edhe në Librazhd. Në pamjet e...

Furgoni del nga rruga, plagoset drejtuesi i mjetit në Librazhd

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Librazhd, për pasojë është plagosur një person. Bëhet me dije se një furgon ka dalë nga...

Gjendet e pajetë në banesë 65-vjeçarja në Librazhd

Gjendet e pa jetë në banesën e saj një 65-vjeçare në Lubrazhd. Bëhet me dije se viktima është identifikuar si Lumturie Hyseni 65 vjeç....

Rama njofton qytetarët: Ja zonat ku do lejohet më shumë liri lëvizje (film)

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar qytetarët për zonat, ku do të bëhet një relaksim i lëvizjeve. Në një lidhje të drejtpërdrejtë në facebook, Rama tha...

Latest news

I riu nga Roskoveci vret babain duke e goditur me shkop në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Fier ku një 52 vjeçar ka humbur jetën pas një goditje në...

Basha nderon epopenë e UÇK: Jasharët i treguan botës se atdhedashuria është e pamposhtshme

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nderuar epopenë e Ushtrisë Çlirtimtare të Kosovës. Në një shënim në Facebook, Basha shkruan se familja Jashari i...

Rama e konfirmon: Aeroporti i Vlorës do ndërtohet nga kompania e Behgjet Pacollit

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kompania fituese që do të ndërtojë aeroportin e Vlorës është kompania e Behgjet Pacollit. Rama u shpreh se me shpalljen...

Celibashi kërkesë ministrisë së Brendshme: Të shtyhet afati për ID që skandojnë më 25 prill

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi i ka kërkuar ministrisë së Brendshme, shtyrjen e afatit të vlefshmërisë së dokumenteve të identifikimit biometrik. “Me qëllim ushtrimin e...

PE-ja kërkon nisjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Në Komisionin për politikë të jashtme të Parlamentit Evropian janë miratuar raportet për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Me këto raporte, duke marrë parasysh...
- Advertisement -