Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Refuzoi t’i jepte valixhen grabitësve, miliarderi vritet me armë zjarri para hotelit me 5 yje në Argjentinë (foto)

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje Argjentinën, ku disa persona të armatosur kanë qëlluar për vdekje një biznesmen britanik.

Miliarderi Matthew Charles Gibbard, 50 vjeç, u qëllua për vdekje nga disa grabitës me motoçikletë dje në Buenos Aires. I plagosur mbeti djali i gruas së tij dhe një 28-vjeçar Stefan Joshua Zone, u qëllua në këmbë.

Vrasja ka ndodhur para një hoteli me pesë yje në Argjentinë. Mediat britanike raportojnë se ata kanë refuzuar t’u japin valixhet hajdutëve dhe më pas situata ka dalë jashtë kontrollit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej