Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tentoi të vidhte një banesë në Shkodër, arrestohet në flagrancë 36 vjeçari

Nga Ejona 0

Sot është arrestuar në flagrancë një 36 vjeçar teksa tentoi të vidhte një banesë në Shkodër.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë 36 vjeçari me iniciale T.V i cili është banues në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër.

Ai është kapur ndërsa po tentonte të vidhte banesën e shtetasit I.D një 50-vjeçar, në lagjen “Daniel Matlia”.

Gjithashtu, shtetasi T. V. ka thyer vendimin e gjykatës, pasi ndaj tij Gjykata e Apelit Shkodër, ka caktuar masën e sigurimit personal “Arrest në shtëpi”, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej