- Advertisement -

TAG

grabitje

Grabitet farmacia në “Xhamllik”

Një farmaci është grabitur pak minuta më parë në Tiranë në zonën e “Xhamllikut”. Pre e hajdutëve ka rënë subjekti Farmaci “Gledis”. Shërbimet e Policisë...

Grabitja e bankës në Koplik, lihen në burg tre autorët

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për Bekim Gurra, Admir Shaba dhe Armir Shaba, të dyshuar për grabitjen e bankës në...

Grabitja e bankës në Koplik, mbërrijnë në gjykatë 3 të arrestuarit

Tre grabitësit e bankës në Koplik kanë mbërritur në Gjykatën e Shkodrës. Rreth një muaj pas grabitjes, policia mundi që të identifikojë dhe të vërë...

Tentohet të grabitet një minierë në Bulqizë

Dy persona kanë tentuar të grabisin një minierë në Bulqizë. Bëhet fjalë për Basri Biçin dhe Indrit Vucajn. Mësohet se dyshja janë futur gjatë...

Grabitja e filialit në Koplik, policët dëshmitarë të ngjarjes (VIDEO)

Dëshmitarë të grabitjes së filialit në Koplik kanë qenë vetë policët. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur makina e policisë bashke me policët...

Grabitja e bankës në Koplik, ky është njëri prej të arrestuarve (FOTO)

Personi që shihni në foto është një nga grabitësit e bankës në Koplik, Bekim Gurraj, 22 vjeç, personi që shihni në foton poshtë. Grabitësit janë...

Grabitet e moshuara në Korçë, i marrin të gjitha paratë

Dje në fshatin Bulgarec të Korçës, në shtëpinë e shtetases N. P., 61 vjeçe, janë vjedhur një sasi parash. Policia ka njoftuar se po...

Tentuan të grabisnin me tritol, kapen 7 shqiptarët në Spanjë

Policia spanjolle ka arrestuar 7 shqiptarë të cilët dyshohet se janë përfshirë në grabitjen spektakolare me eksploziv të kryer më 28 mars në një...

Kush është Elvis Demçe, trafikanti shqiptar që tentoi të pushtonte Romën për 10 muaj

Mediat spanjolle i kanë kushtuar një artikull trafikantit famoz shqiptar, Elvis Demçes. Ai u arrestua disa muaj më parë nga autoritetet italiane, ndërsa cilësohej...

Trafik droge e grabitje, arrestohet 34- vjeçari i shpallur në kërkim nga Italia

Një 34-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ndaj tij kishte një urdhër arresti dhe një dënim me 9 vite e...

Latest news

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...

Aksidentohen turistët çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tamarë të Kelmendit. Burime bëjnë me dije se një makinë me turistë ka dalë nga rruga,...

Zbulohet celula e spiunazhit në Tiranë, hetimi nisi nga agjentët e SHISH

Zbulohet dosja e celulës së spiunazhit në Shqipëri, për të cilën Shërbimi Informativ Shtetëror, përmendi në raportin e veprimtarisë së tij për vitit 2021,...

Tiranë/ 50-vjeçari shkon i plagosur në spital, dyshohet se tentoi vetëvrasje

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë pasdite në zonën e Don Boskos në Tiranë. Paraprakisht mësohet...

Zjarri në Astir/ Identifikohet autori, ja si hyri në garazh

Është identifikuar autori i zjarrit në Astir. Ngjarja ka ndodhur 1 javë më parë ku një person i maskuar me kapuç e me duar...
- Advertisement -