Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tensionohet situata në Kukës, qindra protestues thyejnë kordonin e policisë (film)

Nga Ejona 0

Ndonëse masa të forta sigurie ishin vendosur në mbarëvajtje të takimit elektoral të kryeministrit Rama në Kukës, banorët ja kanë dalë të thyejnë kordonin e policisë.

Qindra protestues kanë nisur tashmë marshimin drejt aeroportit, nga ku Rama po mban takimin elektoral.

Kordoni i policisë që qëndronte vetëm pak metra larg aeroportit të Kukësit është thyer dhe e lënduar ka mbetur një grua.

Video e siguruar nga FAxNews:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej