Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tension në protestën e opozitës përpara Parlamentit/ Presidenti Meta bën thirrje për vetëpërmbajtje (live)

Nga Ejona 0

Është tensionuar protesta e opozitës, ndërsa protestuesit kanë hedhur shashka dhe tymuese në drejtim të Parlamentit.

Për situatën e krijuar ka reaguar edhe Presidenti i republikës, Ilir Meta.

“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta bën thirrje për vetëpërmbajtje,  shmangien e incidenteve dhe provokimeve”, thuhet në një mesazh të shpërndarë nga zyra e shtypit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej