Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tension përpara Kryeministrisë, plagosen disa persona (live)

Nga Ejona 0

Protesta e opozitës është tensionur para Parlamentit.

Protestuesit kanë hedhur kapsolle, fishekzjarre dhe shashka drejt Parlamentit. Disa protestues kanë tentuar të kalojnë kordonin për tu futur brenda ambienteve të Parlamentit.

Mësohet se disa persona janë lënduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej