Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllohen me armë protestuesit para Parlamentit, një person plagoset me plumb real (film)

Nga 27.al 0

Vijon tensioni i protestës së opozitës, ku protestuesit hedhin fishekzjarre dhe kapsolla drejt Parlamentit.

Ndërkohë mësohet se njëri nga protestuesit është plagosur, pasi është qëlluar me plumb real.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej