Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Taulant Balla zë vendin e Bashkim Finos

Nga Skenderi 0

Taulant Balla do të jetë deputeti që do zërë vendin e Bashkim Finos në Komisionin e Reformës Zgjedhore që pritet të ndryshojë edhe Kodin Zgjedhor.

Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar pasditen e së enjtes  zëvendësimin e bashkëkryetarit të Komisionit të Reformës Zgjedhore, Bashkim Fino.

Mësohet se zëvendësimi i Bashkim Finos vjen si pasojë e pamundësisë së këtij të fundit për të marrë pjesë në mbledhje pasi është larguar jashtë vendi për arsye shëndetësore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej