Kur ke mbaruar për anglisht e nuk e di sa zero ka milioni…

Duhet të lëçisni

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Arben Ahmetaj është një ndër ministrat e qeverisë Rama,  që sulmohen më shumë në rrjetet sociale.  Ahmetaj është diplomuar për gjuhën angleze dhe pas disa kualifikimesh u bë ekonomist dhe tani është ministër financash. Kjo është një ndër pikat e dobëta tek të cilat bazohen sulmet e komentuesve në rrejtet sociale.  Së fundmi, një fotografi në rrjetet sociale  me mbishkrimin: “Kur ke mbaruar për anglisht e nuk e di sa zero ka milioni”, shënjestron   “Tigrin” e qeverisë Rama.

Ministri i Financave Arben Ahmetaj, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka deklaruar se ne 8 mujorin e ketij viti, ka qene rritja me e madhe ekonomike e 5 viteve te fundit./r/n/r/nFinance Minister Arben Ahmetaj , speaking during a press conference, where he declared that the in 8 months of this year, was the biggest economic growth of the last 5 years.
...s’ka rëndësi numri i zerove, por përqindja e rritjes ekonomike….

Ministri i Financave Arben Ahmetaj, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka deklaruar se ne 8 mujorin e ketij viti, ka qene rritja me e madhe ekonomike e 5 viteve te fundit./r/n/r/nFinance Minister Arben Ahmetaj , speaking during a press conference, where he declared that the in 8 months of this year, was the biggest economic growth of the last 5 years.
kuptuat tani.. e mos më nxefni….

Arben Ahmetaj, Ervin Koci dhe Ervin Bushati, gjate nje ndeshje miqesore futbolli mes Kabinetit Qeveritar “Rama” dhe Ambasadoreve, ne stadiumin Selman Stermasi, ne Tirane./r/n/r/nArben Ahmetaj, Ervin Koci and Ervin Bushati, during a friendly soccer match between the Cabinet Government "Rama" and Ambassadors, at Selman Stermasi stadium in Tirana.
Mund te mos i kujtohet në çast sa zero ka milioni por ama në fushë është një “tigër” i vërtetë…

Arben Ahmetaj, gjate nje ndeshje miqesore futbolli mes Kabinetit Qeveritar “Rama” dhe Ambasadoreve, ne stadiumin Selman Stermasi, ne Tirane./r/n/r/nArben Ahmetaj, during a friendly soccer match between the Cabinet Government "Rama" and Ambassadors, at Selman Stermasi stadium in Tirana.
….edhe kur vritet

Artikulli i mëparshëmTaulant Balla zë vendin e Bashkim Finos
Artikulli i rradhësTë gjithë të varur

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...