- Advertisement -

TAG

viktima

Shifrat në 24 orë: Janë qindra raste pozitive me Covid-19 dhe shumë viktima

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat përsa i përket situatës së koronavirusit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2620...

Ulet numri i rasteve pozitive, por rriten viktimat nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar të infektuar me koronavirus 365 raste të reja, më pak se dje që...

Bilanc i zi/ Numër i lartë rastesh pozitive në 24 orë, shumë viktima nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit në vendin tonë. Në 24 orë janë kryer 1963...

Italia nuk gjen qetësi/ Shifra të frikshme viktimash dhe të infektuarish për 24-orë

Situata e pandemisë në Itali vijon të përkeqësohet ku shifrat ditore po kapin nivele të frikshme. Vetëm gjatë 24-orëve të fundit në vendin fqinj...

Bilanc lufte/ COVID-19 shkakton 12 viktima dhe 832 raste të reja në 24 orë

Duket sikur përditë raportojmë një bilanc lufte. Shumë e rëndë  paraqitet edhe në 24 orët e fundit situata e koronavirusit në Shqipëri. Numri i viktimave...

Tragjedia vazhdon/ 19 viktima nga koronavirusi dhe 744 raste të reja

Për fat të keq si asnjëherë më parë, sot është shënuar numri më i lartë i të vdekurëve nga COVID-19. 19 pacientë kanë ndërruar jetë...

Rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi, shkon në 91 numri i të vdekurve, rreth 1000 të plagosur

Thellohet tragjedia në Turqi, pas tërmetit 6.6 ballë i shkallës Richter që goditi qytetin e Izmirit 3 ditë më parë. Sipas Agjncisë së Menaxhimit të...

Britania regjistron numrin më të lartë të viktimave nga Covid-19 që nga maji, mijëra raste të reja infektimi

Mbretëria e Bashkuar ka regjistruar edhe 367 vdekje nga koronavirusi dhe 22,885 raste të reja ndërsa vendi vazhdon të luftojë me një valë të...

Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

284 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 19 445. Në 24 orët e fundit kanë...

U vra në sy të gruas, zbulohet fotoja e viktimës në Fier, pista ku po heton Policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier, ku ështe ekzekutuar me armë zjarri një 50 vjeçar. Raportohet se viktima...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -