- Advertisement -

TAG

viktima

Mbi 7 mijë raste të reja, sa viktima pati sot në Itali?

Italia ka regjistruar 7,567 raste të reja me koronavirus si dhe 182 humbje jete në 24 orët e fundit. Që nga fillimi i pandemisë në...

Situata e rëndë, në dy javë 232 viktima nga COVID në vend (film)

Nga Ajgena Korbi Të infektuarit me koronavirus që po trajtohen në spitale sipas raportimeve të Ministrisë së Shëndetësisë kanë rënë megjithëkëtë nuk ka vend për...

Gjendet një trup i pajetë në Dropull, viktima u zbulua në garazhdin e banesës

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Gornaxi, Bashkia Dropull. Mësohet se bëhet fjalë për një 50 vjeçar me inicialet V.K.,...

Ulet numri i testimeve, 683 raste të reja me Covid-19. Ja sa viktima u regjistruan sot

Ministria e Shëndetësisë: 612 të vaksinuar, 2708 testime, 697 të shëruar, 683 raste të reja dhe 17 humbje jetë në 24 orët e fundit Ministria...

Rekord i zi/ Shënohet numri më i lartë i rasteve të reja që nga fillimi i pandemisë, 16 qytetarë humbin jetën

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar qytetarët lidhur me situatën e COVID-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë. Janë kryer 4562 testime dhe kanë...

Vdesin 7 pacientë nga koronavirusi, sa raste të reja u regjistruan gjatë 24 orëve të fundit

Shtatë pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa janë regjistruar 589 raste të reja nga 2350 testime të kryera....

Tritoli në Shkodër, policia zbardh detajet e shpërthimit që tronditi qytetin (film)

Policia ka reaguar përmes një deklarate zyrtare në lidhje me shpërthimin e pak minutave më parë në lagjen “Partizani” të Shkodrës. Burime zyrtare bëjnë me...

Nuk di të ndalet/ 637 raste të reja dhe 12 të vdekur nga koronavirusi në vend

Vijon të jetë i lartë numri i rasteve të reja dhe viktimave nga koronavirusi në vend. Nga 2657 testime të kryera gjatë 24 orëve...

Besimi i keq (18+)

Nga Edi Oga Mua më dhimbset çdo njeri që dhunohet, qoftë civil, qoftë polic. Sidomos, kur janë viktima. Viktima të mospasjes, të edukimit të mangët, viktima...

Kërdia COVID-19/ 14 viktima dhe 873 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 2714 testime nga të cilat 873 persona kanë rezultuar...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -