- Advertisement -

TAG

viktima

Britania regjistron numrin më të lartë të viktimave nga Covid-19 që nga maji, mijëra raste të reja infektimi

Mbretëria e Bashkuar ka regjistruar edhe 367 vdekje nga koronavirusi dhe 22,885 raste të reja ndërsa vendi vazhdon të luftojë me një valë të...

Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

284 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 19 445. Në 24 orët e fundit kanë...

U vra në sy të gruas, zbulohet fotoja e viktimës në Fier, pista ku po heton Policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier, ku ështe ekzekutuar me armë zjarri një 50 vjeçar. Raportohet se viktima...

Shpërthejnë infektimet në vend: 182 raste të reja e 5 viktima

Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë kryer 1055 testime për COVID-19, prej të cilëve  kanë rezultuar pozitivë 182 qytetarë të prekur nga virusi...

Tmerri/ Atentat me tritol në qendër të Tiranës. Ja cili është personi që po lufton me vdekjen (film)

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol në ecje e sipër. Në pamjet e siguruara nga abcnews.al mund të shihet që një numër...

3 të vdekur nga koronavirusi në vend (film)

Koronavirusi vijon të marrë jetë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot 3 viktima në spitalet Covid, duke e çuar në 327...

8 viktima nga Covid dhe 119 raste të reja në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

Tetë persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Nga 460 persona të testuar si të dyshuar me Covid,...

Epidemiologu austriak rrëzon idetë e karantinës, çfarë do të shkaktojë shifër më të lartë viktimash se Covid-i

Profesori në Universitetin Johannes, Sucharit Bhakdi ka hedhur poshtë teoritë e izolimit duke thënë se është zgjidhja më e keqe dhe më shkatërruese për...

Situatë alarmante/ Vdesin 6 qytetarë nga COVID-19, ja sa raste të reja janë në 24 orët e fundit

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku 6 qytetarë kanë humbur jetën për shkak të koronavirusit, duke e...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, 4 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 makina. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -