- Advertisement -

TAG

tronditëse

Tronditëse/ Agron Tufa nxjerr pseudonimi i Gramoz Ruçit si bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit. Kryetari i Kuvendit nuk reagon…

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, numri dy i shtetit ka qenë bashkëpunëtor i Sigurimit me pseudonimin "cigarja". Lajmin e bën me dije...

“Pimë hashash pastaj babi me kërkoi seks”: Dëshmia tronditëse e vajzës në Maliq (film)

18 vjeçarja e abuzuar nga babai i saj në Maliq të Korçës ka dhënë dëshminë e saj për ABC News, ku vajza tregon gjithë historinë dramatike...

Tronditëse/ Kisha e mbushur plot me arkivolë

Kisha San Giuseppe, në qytetin e Seriate, Bergamo është e mbushur me arkivole, ku vendosen viktimat e shkaktuara nga koronavirusi dhe pas mbarimit të...

Detaje tronditëse, e përdhunuan përpara se ta hidhnin në rezervuar

Detaje tronditëse kanë dalë sa i përket vrasjes së 52 vjeçares Drita Saliaj. Përpara se ta hidhnin të gjallë në rezervuar, me duar të...

Pamjet që të prekin shpirtin/ Vajza e vogël “luftë” me policinë për të shpëtuar nënën (film)

Skena të dhimbshme, tmerruese, tronditëse janë zhvilluar në zonën e Tiranës së re, ku banorët e një ndërtese kanë mbrojtur shtëpinë e tyre nga...

Tronditëse/ Vdes Fadil Vokrri

Kryetari i Federatës të Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ka ndërruar jetë pas një komplikimi shëndetësor. Lajmin e kanë publikuar mediat para pak çastesh duke...

Mirush Kabashi/ vargjet tronditëse për bamirësinë (film)

Aktori i mirënjohur i është bashkuar një grupi bamirësish shqiptarë, të cilët dhe falë një bashkëpunimi televiziv po rrëfejnë raste tejet të vështira të...

Sigurimi i Shtetit/ Dëshmia tronditëse e spiunit grek për krimet, kontrabandën e kurvëritë brenda minoritetit

Letra e grekut të ELAS, i angazhuar në strukturat e shërbimit sekret shqiptar, atje ku kishte grekë e dropullitë. Shthurja në radhët e zyrtarëve...

Latest news

PD dorëzoi në KAS dosjet voluminoze për shkeljet zgjedhore, zbardhen pretendimet e selisë blu

Partia Demokratike ka dorëzuar në KAS 10 dosjet voluminoze për shkeljet e pretenduara elektorale në 9 qarqe të vendit, konkretisht për Kukësin, Durrësin, Tiranën, Elbasanin, Fierin,...

“Demokracia lind me liri, rritet me ligje demokratike”, njoftohet protesta e parë te kryeministria pas zgjedhjeve të 25 Prillit

Shoqëria civile së bashku me ish-të përndjekur politikë, aktivistë dhe intelektualë ka parashikuar në datën 12 Maj mbajtjen e një proteste në ambientete përballë...

Ngjarje tragjike në rrugët e qytetit shqiptar, makina humb kontrollin dhe përplas për vdekje dy fëmijë 8 vjeçarë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot pasdite në Kosovë, ku një veturë ka rënë në lumë në fshatin Carralevë. Si pasojë...

Mbi 8 mijë raste të reja, shënohet numri më i ulët i viktimave në Itali që nga tetori

Në 24 orët e fundit në Itali, janë regjistruar 8,292 raste të reja me koronavirus nga 226,006 testime të kryera për të dyshuar. Sot...

Përfundon kontrata me vaksinën AstraZeneca, BE: Nuk do ta rinovojmë

Thierry Breton, Komisioneri Evropian për Tregun e Brendshëm deklaroi sot, se Komisioni Europian nuk do të rinovojë kontratën për vaksinat e koronavirusit me AstraZeneca...
- Advertisement -