Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tronditëse/ Kisha e mbushur plot me arkivolë

Nga 27-shi 0

Kisha San Giuseppe, në qytetin e Seriate, Bergamo është e mbushur me arkivole, ku vendosen viktimat e shkaktuara nga koronavirusi dhe pas mbarimit të ritualit nga prifti ato dërgohen në një qytet tjetër, ku dhe bëhet djegia e trupave të tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej