- Advertisement -

TAG

Tritan Shehu

Trajtimi me plazmë imune ndaj COVID-19, Tritan Shehu: Mos u mburrni, po përdorni teknologjinë e vjetër

Shqipëria ka nisur trajtimin e të infektuarve me COVID-19 me plazmë që është imune nga virusi, duke marrë shembull edhe nga vendet e tjera...

“S’bëhet duke iu lutur grekëve siç bën Rama”, Shehu tregon mënyrat si zgjidhet situata në Kakavijë

Prej ditësh mijëra shqiptarë janë të bllokuar në pikën kufitare të Kakavijës, duke pritur radhët kilometrike për të lëvizur drejt Greqisë. Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan...

Një tjetër politikan e mund COVID-19, Murat Basha mirënjohës edhe ndaj kreut të PD

Një tjetër politikan shqiptar ka fituar betejën për jetën ndaj COVID-19: Murat Basha, anëtar i Këshillit Kombëtar i PD. I vetëdijshëm për rrezikun e madh...

Shifrat e larta e të infektuarve me Covid, ish ministri Shehu: Terapitë intensive në kolaps, urgjentisht duhen vënë…

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka shprehur shqetësimin në lidhje me rritjen e shifrave nga koronavirusi. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai...

Tritan Shehu: Situata nga virusi jashtë kontrolli

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se Ministria e Shëndetësisë vë në dyshim cilësinë e testimeve të saj, ndërsa nuk lejon kryerjen e...

Tritan Shehu: Shteti të japë një maskë në ditë falas për qytetarët. Spitalet e infektuara, “bombë”

Ish-deputeti i PD Tritan Shehu thotë se shteti duhët të japë nga një maskë në ditë falas për qytetarët. Sipas Shehut, qytetarët duhet të respektojnë...

“Situata pandemike, dështim i qeverisë”, ish-ministri sulmon Ramën: Jemi vendosur në listën e zezë të OBSh-së

Ish ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka hedhur akuza kundret kryeministrit Edi Rama, lidhur me situatën e pandemisë në vend. Shehu përmes një postimi në...

Rritja e shifrave të Covid-19/ Ish-ministri bën krahasimin: Shqipëria sot barazon me Kinën

Ish- ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar pas raportimit të numrit rekord të rasteve të reja, ku shkruan se Shqipëria sot ka barazuar...

Legalizimi i kanabisit/ Ish-ministri: “Tymosja” jep demtime të nivelit intelektual, mund të shpërthejë në skizofreni

Ish-ministri demokrat Tritan Shehu shpjegon dëmet qe sjell konsumi i kanabisit, teksa në vend prej disa ditësh ka nisur debati nëse duhet të lejohet...

Ish-ministri i Shëndetësisë: Masat e qeverisë po i detyrojnë qytetarët të dynden, pamjet e sotshme të rrezikshme

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu u shpreh se qeveria nuk ka strategji dhe ka marrë masa kontraverse. Ai shtoi se ditën e sotme qytetarët janë...

Latest news

Basha: Trau i Rrugës së Kombit do të hiqet me platformën anti-mafia

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u zotua edhe njëherë këtë mbrëmje se trau i Rrugës së Kombit do të hiqet me qeverisjen e...

Visar Zhiti braktis Shqipërinë: Në vendin tonë, po përjetohet një demokraci e vështirë…

  Një tjetër intelektual, poet dhe shkrimtari i njohur, Visar Zhiti është larguar nga Shqipëria dhe ka vendosur të jetojë në Shtetet e Bashkuara të...

Zykaj: Tani janë 10 vende kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë

Gazetarja e njohur, Erisa Zykaj, e cila raporton prej kohësh nga Brukseli, deklaroi për emisionin Çim Peka LIVE se nuk janë 5 vende kundër...

Basha: Rama do detyrohet të shkojë drejt mbylljes, përse s’heton prokuroria vdekjet nga covidi?

Kur kanë kaluar më shumë se dy javë nga denoncimi që bëri, Lulzim Basha i kërkon sërish prokurorisë që të hetojë shifrat e vdekjeve...

FMN: Covid-19 goditi ekonominë shqiptare, paketa e ndihmës për qytetarët më e ulëta në Ballkan

Është publikuar raporti i FMN për Shqipërinë, lidhur me ndikimin që pati pandemia globale e koronavirusit. Në raport thuhet se Covid-19 goditi dhe dëmtoi ekonominë...
- Advertisement -