- Advertisement -

TAG

Shefqet Ndroqi

E rëndë në Tiranë/ 29-vjeçari me COVID-19 hidhet nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 04:30 të mëngjesit, shtetasi XH.K., 29...

E lëshojnë pa duar/ Shënohen 135 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit (film)

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 586 testime për Covid-19, ku 135 persona janë konfirmuar pozitivë, kurse ka patur një...

Qeveria e dorëzuar ndaj COVID-19: Vetëm sot 6 të vdekur

Në 24 orët e fundit 6 pacientë kanë humbur jetën; një 64, 65 dhe 69 vjeçar nga Durrësi, një 72 vjeçar nga Kruja, dhe...

Dy gra humbin jetën nga Covid, konfirmohen 108 raste të reja

Gjatë 24 orëve të fundit 2 persona kanë humbur jetën në vendin tonë duke e çuar në 150 numrin e viktimave nga Covid. Ministria e...

Rrëfimi prekës/ Infermierja e spitalit COVID-2: Ndonjëherë shpresa e vetme e pacientëve jemi ne

Aneada Lleshi, ashtu si shumë mjekë e infermierë të tjerë nuk e kishte menduar kurrë se pa mbushur një vit nga momenti kur veshi...

Rritja e rasteve me koronavirus/ Hapet Covid 3! Manastirliu tregon skenarët (film)

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar spitalin e përshtatur COVID3 (struktura e ish-kirurgjive në QSUT) ku aktualisht ka filluar rekrutimi...

Koronavirusi në Shqipëri/ Humb jetën 60 vjeçari te “Shefqet Ndroqi”. Shkon në 28 numri i viktimave

Një pacient i infektuar me koronavirus në Shqipëri, mësohet se ka ndërruar jetë. Pacienti ishte i shtruar disa javë më parë në spitalin "Shefqet...

Humb jetën nga koronavirusi 71 vjeçari te “Shefqet Ndroqi”, shkon në 27 numri i viktimave

Ka ndërruar jetë pak më parë një i infektuar me Covid-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi" në Tiranë, duke e çuar numrin e viktimave në 27. Mësohet...

MSH: Në dy spitalet COVID kemi 58 pacientë, 4 të intubuar janë shtruar te “Shefqet Ndroqi”

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije situatën me të shtruarit në spitale si pasojë e prekjes nga COVID 19. Sot konfirmohen 58 pacientë...

Ministria e Shëndetësisë: 81 pacientë janë aktualisht në 2 spitalet COVID-19, 4 të intubuar

Ministria e Shëndetësisë bëri sot jo vetëm raportimin për rastet e reja, por edhe për situatën e pacientëve të shtruar në të dy spitalet...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -