- Advertisement -

TAG

Shefqet Ndroqi

Tronditet sërish “Shefqet Ndroqi”, pacienti me Covid hidhet nga kati i katërt (film)

Nuk ndalen fatkeqësitë te spitali Covid 2 “Shefqet Ndroqi” i njohur edhe si Senatoriumi. Një pacient 52 vjeçar nga Tropoja i cili kurohej për Covid...

Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

284 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 19 445. Në 24 orët e fundit kanë...

Ndërroi jetë nga COVID-19, 21-vjeçari nga Elbasani me sëmundje bashkëshoqëruese

Një 21-vjeçar nga Elbasani është viktima më e re nga COVID-19 në Shqipëri gjatë gjithë pandemisë. I riu kishte shfaqur probleme që të dielën kur...

Shifra të larta në 24 orët e fundit, 4 humbje jete dhe mbi 100 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

16 pacientë në terapi intensive, si paraqitet situata në spitalet Covid

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 190 pacientë, 16 në terapi intensive nga të cilët 5...

I shtruar te “Shefqet Ndroqi”, rëndohet gjendja e gjyqtarit të Kurbinit

Gjendja e gjyqtarit të Gjykatës së Kurbinit, Dedë Miri është rënduar. Gjyqtari prej ditësh rezulton i infektuar me koronavirus, ndërsa është i shtruar në...

Prej dy javësh i shtruar te ‘Shefqet Ndroqi’, ndërron jetë mjeku Sefer Dervishi

Ka ndërruar jetë ditën e sotme për shkak të koronavirusit mjeku Sefer Dervishi nga Kavaja. Prej dy javësh ai ishte i shtruar në spitalin “shefqet...

Situata në spitalet COVID, 21 pacientë në terapi intensive dhe 7 të intubuar

Në spitalin Infektiv dhe “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 174 pacientë, 21 në terapi intensive nga të cilët 7 pacientë janë të intubuar. Ministria e Shëndetësisë...

Manastirliu tregon sa pacientë po trajtohen me plazmë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se tashmë në spitalet COVID në vend ka nisur trajtimi i pacientëve me terapinë e plazmës së...

Më zi se kaq nuk bëhet/ Humbin jetën 5 vetë, 154 të infektuar në 24 orët e fundit

Deklarata e Ministrisë së Shëndetësisë: Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 64 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 3616, që nga...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -