- Advertisement -

TAG

Shefqet Ndroqi

Manastirliu bisedë online me stafin e COVID 2: Pesë respiratorë të rinj te “Shefqet Ndroqi”

Tek spitali COVID 2 “Shefqet Ndroqi” ka ardhur sasia e parë e respiratorëve të rinj, financim i qeverisë shqiptare për përballimin e situatës së...

2 pacientë me COVID-19 transferohen nga Infektivi te “Shefqet Ndroqi”

Dy pacientë të infektuar me COVID-19, mbi 60-vjeç, në gjendje të rëndë shëndetësore janë transferuar nga spitali Infektiv se spitali “Shefqet Ndroqi”, tashmë COVID...

Hysen (Dake) Kusi/ Nga kampion i parë në Kënetën e Maliqit

Nga Marsida T. Najdeni* Ditët rridhnin si pa kuptuar nëpër rrugicat e Tiranës së dikurshme. Ai dukej sikur kërcente me topin. I shkathët, i shpejtë,...

Dy pjestarë të personelit të spitalit “Shefqet Ndroqi” rezultojnë të infektuar, trajtuan të sëmurë me koronavirus

Të dhëna të reja kanë dalë mbi infektimin e 2 personave të personelit mjekësor në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Burime për ABC News kanë bërë me dije se,...

Ndërron jetë pacienti në Sanatorium, familjarët fajësojnë mjekët

Përsëritet precedent i fajësimit të mjekëve nga familjarët në rastin e humbjes së jetës së të afërmit të tyre. Një 63-vjeçar ka ndërruar jetë dje...

Transformohet Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”

Të gjithë ata që vuajnë nga sëmundjet e brendshme tani  do të kenë mundësi të marrin trajtimin e  duhur edhe në  Spitalin Universitar “Shefqet...

Latest news

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...

207 raste të reja dhe 5 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 207 raste të reja me COVID, nga 2698 testime të kryera në total. Nuk...
- Advertisement -