- Advertisement -

TAG

Sekretarja e përgjithshme e PDIU-së

Vrasja në Elbasan/ Mesila Doda: Nuk është PS në pushtet, por banda e Rilindjes me segmente kriminale

Kandidatja për deputete e PD-AN  Mesila Doda ka deklaruar në ABC se duhen gjetur përgjegjësit për vrasjen e ndodhur ditën e sotme në Elbasan,...

Nëse nuk është Rama kryeministër nuk ka vaksina? Mesila Doda: Vaksina do të ketë dhe do të shporrim një diktator!

Personalizimi i vaksinimit nga kreu i Rilindjes ka shkaktuar reagimin e sekretares së përgjithshme të PDIU-së, Mesila Doda. Ajo ka thënë se deklarata e...

Idrizi, futboll me të rinjtë: Me ekipin tonë fiton Shqipëria dhe Çamëria (film)

Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi dhe Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda i janë bashkuar një aktiviteti sportiv mes...

Mesila Doda: Edi Ramën e presin vetëm zinxhirët e burgut (film)

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda e ftuar në studion e ABC, ku është shprehur se opozita prej katër vitesh ka denoncuar dhe...

Doda bën denoncimin: Veliaj garanton vende pune me kontrata 3-mujore për të siguruar vota

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda,  në një bashkëbisedim me të rinj të Akademisë Politike të PDIU-së, në ditën e rrëzimit të shtatores...

25 prilli/ Mesila Doda: Kemi firmosur me Lulzim Bashën që Çështja Çame të jetë pjesë e programit qeverisës (film)

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda tha se PIDU është në prag të një marrëveshje me Lulzim Bashën për zgjedhjet e 25 prillit...

PDIU: Të ngrihet zëri për Medvegjën, të mos lejojmë kthimin e saj në një Çamëri të dytë

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi zhvilloi ditën e sotme një takim me zv. Kryetaren e Kuvendit të Kosovës znj. Arbërie Nagovc dhe veprimtarin dhe...

“S’ka më shëndetësi këtu!”, Doda ironizon ministren: Sistemin e ke yll Ogi, të ka mbetur vetëm e bërtitura nëper media!

Mesila Doda, sekretarja e përgjithshme e PDIU-së përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar ministren Ogerta Manastirliut duke i thënë "Sistemin e ke...

I refuzohet e drejta për të protestuar, policia shtyn ish-deputeten Mesila Doda (film)

Protesta e PDIU në Tiranë është shoqëruar me përplasje mes efektivëve të Policisë, pasi i është refuzohet e drejta për të protestuar. PDIU i ishte...

Marrëveshja me Greqinë/ Mesila Doda: Duhet të jemi gardianë të territoreve shqiptare!

Përfaqësues të PDIU dhe anëtarë të Shoqërisë Civile kanë mbajtur një takim lidhur me shqetësimet e kohëve të fundit për çëshjen e detit dhe...

Latest news

Përmirësohet situata me koronavirusin në Maqedoninë e Veriut, shënohet dita e parë pa asnjë viktimë pas 9 muajsh

Maqedonia e Veriut të dielën (13 qershor) nuk ka regjistruar asnjë viktimë me COVID-19 duke shënuar ditën e parë pa viktima që nga shtatori...

Zgjedhjet në PD/ Mbyllet numërimi në total: Fiton bindshëm Lulzim Basha me 81.7%

Ka përfunduar numërimi i votave në shkallë vendi në zgjedhjet brenda PD-së, për kreun e ri. Ka përfunduar numërimi në total i votave në të...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...

Pas Samitit të G7, mbahet sot Samiti i NATO-s, priten vendime për sigurinë

Pas Samitit të G7, sot e ka radhën ai i NATO-s. Liderët europianë dhe Presidenti i SHBA, Joe Biden janë zhvendosur nga Cornwall në...
- Advertisement -