- Advertisement -

TAG

Robert Aliaj

Robert Aliaj debat me Laert Vasilin: S’paguhem për t’i lëpirë b*thën miletit (film)

Artisti Robert Aliaj dhe aktori Laert Vasili janë përfshirë në një debat të ashpër në emisionin “Opinion”, teksa flisin në lidhje nëse qytetarët duhet...

A kanë revoltë shqiptarët? Monolog nga Robert Aliaj: Jemi dembelë, të paditur apo…. dele?

Monolog nga Robert Aliaj (Berti bën zhurmën “Prrr prrr” të barinjve që delet) Ky është sinjali i bariut kur thërret delet. Sa herë e keni dëgjuar? Sa...

Robert Aliaj: Të famshmit që prodhojnë mediat në Shqipëri janë jashtëqitja e kombit (film)

Robert Aliaj ka kritikuar disa herë median shqiptare në emisionin “Refleksione”. Përveç “mëkateve” se i shpërben politikës dhe interesave të ngushta të një grupi...

Robert Aliaj: Kush e mbron femrën dhe fëmijën në atë shkërdhatë vend?!

Shumë i ashpër ka qenë artisti Robert Aliaj me drejtorin e Policisë së Moralit, Ardi Veliu. Më poshtë reagimi i tij: Këtë foto po e postoj...

Robert Aliaj në protestë bashkë me të bijën: Mbani larg politikën

Artisti rebel Robert Aliaj i është bashkuar protestës së studentëve para Ministrisë së Arsimit. I shoqëruar edhe nga...

Robert Aliaj provokon, mediat raportojnë një “përdhunim tronditës” (film)

I pyetur në "Provokacija" nga Mustafa Nano se çfarë pëlqejnë femrat tek ai, Aliaj u përgjigj: “Pëlqejnë faktin që s’kanë kuptuar se ça jam.” Dhe për...

“E dehur jam” e Pagarushës këngë turke, ja çfarë do të thotë “sarap” (film)

Deklarata e Robert Aliajt se kënga "E Dehur jam" e Nexhmije Pagarushës është greke ka ngjallur diskutime të shumta. Por mesa duket këto "përplasje" kanë...

Robert Aliaj: “E dehur jam” tingëllon si këngë greke

Një emision i cili bën bashkë emra të njohur të artit e kulturës në Shqipëri, “Dance with me Albania”, mbrëmë ka realizuar gjysmëfinalen e...

Sherr i ashpër në “DWM”, Fiori i hedh mikrofonin Robertit (film)

Tensione të vazhdueshme kanë shoqëruar edhe mbrëmjen e sotme në “DWM” mes Robert Aliaj dhe Fiori Dardhës. Sërish debati mes tyre ka degjeneruar në fjalë...

Aliaj: E kam një krah, Kosovën. Më mungon krahu tjetër, Çamëria

Artisti Robert Aliaj i cili veç të tjerash njihet dhe për mesazhet e forta që ai bën. Mbrëmë gjatë spektaklit “Dance with me” në...

Latest news

Leonardo DiCaprio bën sërish thirrje që Lumi Vjosa të shpallet Park Kombëtar

Aktori i Hollywood-i, Leonardo DiCaprio ka reaguar sërish disa orë më parë dhe këtë herë ka bërë thirrje përmes Twitter, duke kërkuar shpalljen e...

Nuk kapën skafistin që do dërgonte 55 sirianë në Itali, gjykata lë në burg rojet bregdetare në Vlorë

Pesë rojet bregdetare të arrestuara në Vlorë për rastin e 55 sirianëve janë lënë në burg nga gjykata ditën e sotme. Rojet bregdetare akuzohen për...

Aksident i trefishtë në superstradën Lezhë-Shkodër, katër të plagosur

Një aksident i trefishtë automobilistik mësohet të ketë ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër tek kryqëzimi i fshatit Kakarriq. Në këtë kryqëzim u përplasën automjetet me...

Sondazhi: Gjysma e europianëve të pakënaqur me masat e marra kundër Covid në BE

Nga Chantal da Silva, euronews Sipas një sondazhi, pothuajse gjysma e europianëve janë të pakënaqur me masat që kanë marrë vendet e BE-së në përgjigje të...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas 15-vjeçarin, shoqërohet shoferi

Një minoren ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një makinë në Lezhë. Sipas informacioneve zyrtare, në aksin rrugor Lezhë-Milot, mjeti tip “Volkswagen” me...
- Advertisement -