- Advertisement -

TAG

Rita Ora

Rita Ora realizon kolonën zanore të filmit të njohur

Rita Ora në kolonën zanorë të një prej filmave më të dashur për fëmijë. “Detective Pikachu” është një film vizatimor i cili pritet të...

Dalin fotot e para të vizitës së Rita Orës në Kosovë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora aktualisht ndodhet në Kosovë së bashku me prindërit e saj, në kuadër të një misioni bamirës në bashkëpunim...

Rita Ora sot mbërrin në Kosovë për projektin më të fundit (film)

Këngëtarja kosovare Rita Ora e shoqëruar me një pjesë të stafit të saj ka mbërritur në Kosovë Rita vjen në Kosovë për projektin më të...

Së shpejti në Kosovë, Rita Ora prezanton projektin e bamirësisë për femrat e mbijetuara nga lufta

Rita Ora së shpejti do vij në Kosovë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja për The Hollywood Reporter. “Unë shkoj sa herë që të...

Revista greke “Voice of Athens” i kushton një artikull këngëtareve shqiptare

Revista e njohur greke "Voice of Athens" i ka kushtuar një shkrim këngëtareve shqiptare që shkëlqejnë nëpër botë. Revista shkruan për tre këngëtaret tona, Dua...

Mariah Carey i dërgon mesazh, këngëtarja shqiptare e emocionuar: Desh vdiqa

Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re “Only Want You” në bashkëpunim me 6Lack dhe ju të gjithë me siguri do...

Rita Ora ndahet nga i dashuri Andrew Garfield

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është ndar nga i dashuri Andrew Garfield duke i dhënë fund lidhjes së tyre pas vetëm katër muajsh. Ata e kishin kaluar...

Rita Ora rrëfen për sëmundjen e nënës së saj (Film)

Pak ditë më parë, nëna e këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora, Vera zbuloi se ka fituar betejën me kancerin. Lidhur me këtë fazë të...

Bashkëpunim mes shqiptareve: Hajde shqipe!

Bebe Rexha ka treguar publikisht se dëshiron bashkëpunim me tri këngëtaret e njohura shqiptare. Bebe Rexha përmes një postimi në Twitter, këngëtarja ka bërë të...

Si të shmangësh ish të dashurit, Rita Ora ju mëson taktikën e duhur: Ndihem sikur jam pastruar

Rita Ora ka bërë së fundmi një veprim mjaft të zakonshëm për të shmangur të gjithë ish-të dashurit e saj. këngëtarja me origjinë shqiptare...

Latest news

Arrestohet këngëtarja kosovare në Morinë, po hynte në Shqipëri e armatosur. Ja cila është…

Policia kufitare e Morinës ka ndaluar një person në Morinë, pasi kishte armë me vete. Mësohet se bëhet fjalë për një këngëtare kosovare, e cila...

Ministri i Jashtëm grek: Po shqyrtojmë veprimet e duhura për shtrirje me 12 milje në Jon

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias, ka folur për marrëveshjen e detit me Shqipërinë, duke thënë se institucioni që ai drejton po shqyrton...

Vetëvrasjet te Covid-2/ Neurologu mesazh mjekëve: Jepni alarmin, kur shihni ankth te pacientët!

Neurokirurgu shqiptar në spitalin e Filadelfias, Gentian Toshkezi, foli në një lidhje me “Skype” në News24 lidhur me situatën e krijuar nga pandemia e...

Vokshi denoncon kushtet në shkolla: Mbi 50 mësues me COVID-19, asnjë masë shtesë

Vetëm në javën e parë të fillimit të vitit të ri shkollor, ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi theksoi se në 80% të shkollave mungojnë...

Refuzimi i Merkel për Edi Ramën, fundi i palavdishëm i “mbështetjes ndërkombëtare” ndaj “liderit global”!

Refuzimi i Merkel për Edi Ramën është fundi i palavdishëm i “mbështetjes ndërkombëtare” ndaj “liderit global”! Meqenëse Edin nuk e takoi as kryetari i...
- Advertisement -