- Advertisement -

TAG

Rihanna

E nominuar për shfaqjen e saj “Savage X Fenty”, por cila është arsyeja që Rihanna mungoi në “Emmy Awards”

Rihanna mund të jetë më e njohur për muzikën e saj, por themeluesja e “Savage x Fenty” ishte e nominuar për Emmy këtë vit...

Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna në një lidhje tjetër

Rihanna sapo i ka dhënë fund lidhjes së saj tre vjeçare me miliarderin arab, Hassan Jameel. pas ndarjes nga Jameel, artistja është parë në shoqërimin...

Rihanna zbulon të vërtetën mbi dyshimet për shtatzëninë e saj

Dyshimet mbi një shtatëzëni të mundshme të këngëtares së njohur, Rihanna, kanë qarkulluar për muaj të tërë. Fansat kanë komentuar shpesh mbi pamjen e saj...

Vritet me armë reperi i njohur, Rihanna reagon e tronditur (foto)

Reperi i njohur amerikan nga Los Angeles, Nipsey Hussle është qëlluar për vdekje jashtë dyqanit të veshjeve të tij, raportuan mediat këtë të hënë. 33-vjeçari u...

Rihanna shtatëzënë me miliarderin e njohur

Këngëtarja e njohur Rihanna së fundmi është përfolur për ndarjen nga i dashuri i saj  miliarder Hassan Jameel. Por ajo që ka vënë në...

Rihanna kundër Trump: Mos përdor muzikën time në takimet e tua

Rihanna ‘nxjerr thonjtë’ në mes të klimës së ndezur politike të Midterm kundër Donald Trump. Presidenti amerikan duket se ka përdorur një këngë të këngëtares...

Grabitet për herë të dytë brenda pak muajsh shtëpia e këngëtares Rihanna

Për herë të dytë brenda pak muajsh është grabitur shtëpia e këngëtares Rihanna. Grabitja në bllokun e 7800 të Hillside Drive në Hollywood ka ndodhur...

Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun

Një pasarelë nuk vlen fare nëse aty nuk parakalon Gigi dhe Bella Hadid. Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së...

Yjet që shkëlqyen në Met Gala (foto)

Met Gala, është eventi i bamirësisë i organizuar nga Instituti i Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit, i konsideruar si kulmi i kalendarit social...

Rihanna mahnitëse për revistën Vogue

Rihanna më në fund zbuloi disa sekrete që të gjithë kemi pritur me padurim për t’i mësuar rreth jetës së saj personale. Këngëtarja me origjinë...

Latest news

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...
- Advertisement -