Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rihanna zbulon të vërtetën mbi dyshimet për shtatzëninë e saj

Nga Klodiana 0

Dyshimet mbi një shtatëzëni të mundshme të këngëtares së njohur, Rihanna, kanë qarkulluar për muaj të tërë.

Fansat kanë komentuar shpesh mbi pamjen e saj dhe faktin që ka qenë mbipeshë kohët e fundit.

Ditën e djeshme Rihanna u intervistua nga Anna Wintour e cila sigurisht që nuk la pa përmendur edhe temën e shtatzënisë.

Përsa i përket kësaj teme Rihanna u përgjigj kështu: “Unë nuk mendoj për gjëra të tilla, por, ju e dini, plani i Zotit. Por mezi pres të gjitha thashethemet e shtatzënisë pas kësaj interviste”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej